بایننس متکی به برنامه‌های سابق نیست

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در تصمیم خود برای حذف برخی از توکن‌های حریم خصوصی در چندین بازار اروپایی تجدید نظر کرده است. پلتفرم پیشرو تجارت سکه پس از تجدید نظر در طبقه‌بندی آنها برای مطابقت با مقررات اتحادیه اروپا، به ارائه تجارت در این دارایی‌های دیجیتال ادامه خواهد داد.

 

بایننس به حمایت از برخی سکه‌های حریم خصوصی با وجود قصد قبلی برای حذف آنها ادامه می‌دهد

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معاملات، تصمیم گرفته است تا طرح حذف ارزهای دیجیتال مبتنی بر حریم خصوصی در چندین حوزه قضایی اتحادیه اروپا را لغو کند. این حرکت پس از دریافت بازخورد شرکت از برخی از پروژه‌ها و معامله‌گران صورت گرفت.

 

ماه گذشته، بایننس به مشتریان اطلاع داد که قصد دارد ۱۲ سکه حریم خصوصی را در فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و لهستان حذف کند. مواردی که قرار است در ۲۶ ژوئن از فهرست خارج شوند عبارتند از dash (DASH) ،verge (XVG) ،beam (BEAM)، مونرو (XMR)، navcoin (NAV) ،firo (FIRO) ،horizen (ZEN) ،Secret (SCRT) ،zcash (ZEC) ،pivx (PIVX) ،decred (DCR) و موبایل کوین (MOB).

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا