بایننس مجوز کریپتو در آلمان را از دست داد

طبق یک گزارش رسانه‌ای، تنظیم‌کننده مالی آلمان از دادن مجوز نگهداری رمزارز بایننس خودداری کرده است. رد این صرافی از تبلیغات و رشد این صرافی در بازار عمده اروپا جلوگیری می‌کند و ضربه دیگری به تلاش‌های آن برای انجام تجارت قانونی در قاره وارد می‌کند.

 

آلمان پیشنهاد بایننس برای دریافت مجوز بافین را رد کرد

مجله خبری مالی آلمانی Finance Forward در گزارشی به نقل از منابع آگاه فاش کرد که سازمان نظارت مالی فدرال آلمان (بافین) به بایننس اطلاع داده است که به عنوان نگهبان کریپتو مجوز نخواهد داشت.

این نشریه خاطرنشان کرد که صرافی دارایی دیجیتال، بزرگترین بورس جهان از نظر حجم معاملات، تنها در صورتی می‌تواند تجارت خود را در آلمان گسترش دهد که تأییدیه نظارتی را دریافت کند. بدون آن، به عنوان مثال، مجاز به تبلیغات نیست و تنظیم‌کننده‌های آلمانی قبلاً سایر شرکت‌های کریپتویی، از جمله پلتفرم‌های تجاری مانند Crypto.com و Uniswap را هدف قرار داده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا