صرافی کریپتویی بایننس در قزاقستان

بایننس، بزرگترین صرافی دارایی دیجیتال جهان، با مجوز از سال گذشته، اکنون یک پلتفرم معاملاتی در قزاقستان راه‌اندازی کرده است. این اقدام در بحبوحه افزایش فشار تنظیم‌کننده‌ها در سایر حوزه‌های قضایی مانند ایالات متحده و پس از تصمیم بایننس برای خروج از چندین بازار اروپایی صورت گرفت.

 

Global Leader Binance در بحبوحه خروج از بازار یورو و سرکوب ایالات متحده، صرافی مجاز را در قزاقستان راه‌اندازی کرد

پلتفرم پیشرو برای تجارت سکه در جهان، بایننس، از راه‌اندازی یک صرافی ارزهای دیجیتال در قزاقستان خبر داد. این صرافی به کاربران کشورهای آسیای مرکزی خدمات مبادله و تبدیل، واریز و برداشت پول فیات و نگهداری دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌دهد.

 

بایننس در اکتبر ۲۰۲۲ مجوز فعالیت در قزاقستان را دریافت کرد. مجوزی که توسط اداره خدمات مالی آستانه (AFSA) اعطا شده است، به آن اجازه می‌دهد یک پلتفرم دارایی دیجیتال را اجرا کند و خدمات نگهبانی را در مرکز مالی بین‌المللی آستانه (AIFC)، مرکز مالی این کشور ارائه کند. هاب این شرکت قصد دارد مجموعه خدمات و لیست دارایی‌های پشتیبانی شده را به حداقل ۱۰۰ مورد در سال جاری افزایش دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا