تحلیل بایننس کوینتحلیل

تحلیل بایننس کوین، شکست کانال صعودی؟ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین که در تمام بازار خرسی یک سال اخیر کانال صعودی خود حفظ کرده بود، گویا هم‌اکنون در حال خروج از این کانال است. کانال صعودی بایننس کوین از ابتدای فعالیت این رمز ارز با آن همراه بوده و شکست آن بایننس کوین را با قیمت‌های پایین‌تری همراه خواهد کرد. در صورتی که قیمت خود را خارج از کانال تثبیت کند، احتمال نزول بیشتر با افزایش فشار فروش بالا خواهد رفت. هم‌اکنون قیمت بایننس کوین در حدود ۲۶۲ دلار معامله شده است. با ادامه تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

همانطور که گفتیم اگر بایننس کوین خود را خارج از این کانال تاریخی تثبیت کند، فشار فروش به‌دلیل ترس سرمایه‌گذاران می‌تواند افزایش یابد. درپی افزایش فشار فروش، این ارز دیجیتال تا سطوح ۲۲۰ دلار و حتی ۱۲۰ دلار می‌تواند ریزش را تجربه کند. اگر BNB تا سطح ۱۲۰ دلار ریزش کند، می‌توان انتظار داشت که آن سطح کف نهایی بایننس کوین را تشکیل دهد.

 

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین

 

اگر این خروج یک شکست جعلی باشد و قیمت باری دیگر خود را به داخل کانال برساند، بایننس کوین می‌تواند با فشار خرید و رشد قیمت همراه شود. این رشد تا سطح ۳۳۰ دلار در مرحله اول می‌تواند ادامه پیدا کند.

اندیکاتور RSI نیز با مامنتوم نزولی همراه است و واگرایی خاصی نشان نداده است. نشانه‌های این اندیکاتور فعلا به نفع خرس‌های بازار است.

  • اگر سرمایه‌گذار بلند مدت بایننس کوین هستید، بهتر است فعلا نظاره‌گر بازار باشید و از معاملات هیجانی خود داری کنید.
  • اگر قصد خرید داری نیز بهتر صبر کنید تا تثبیت قیمت در سطوح حمایتی را مشاهده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا