تحلیل بایننس کوین، صعود تا کجا؟ ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بایننس کوین، ارز دیجیتالی که در طول تمام این بازار خرسی، بهتر از بسیاری از رمز‌ارز‌ها عمل کرده، روز‌های گذشته با صعود همراه شده است. در تحلیل بایننس کوین می‌بینیم که این ارز دیجیتال در حال نزدیک شدن به مقاومت کلیدی خود است که در محدوده قیمتی ۲۸۰ دلار قرار دارد. با توجه به بازار خرسی فعلا انتظار نداریم در اولین برخورد گاو‌ها موفق به شکست مقاومت شوند، اما درصورت وقوع این اتفاق بهترین سناریو برای بایننس کوین رقم خواهد خورد.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

درتصویر به وضوح اوضاع بایننس کوین مشخص است. قدرت نسبی گاو‌ها قابل مشاهده است، با این حال مقاومت کلیدی ۲۸۰ دلار بسیار مستحکم و معتبر است. احتمال عبور از مقاومت ۲۸۰ دلار آن‌هم در برخورد اول کمتر است.

برای گذر از این مقاومت بایننس کوین باید در محدوده تراکمی بین خط روند و مقاومت کمی نوسان‌کند تا قدرت‌‎ کافی برای عبور از مقاومت را بدست آورد. در هر صورت اگر بایننس کوین بتواند از این سد گذر کند و کف‌سازی خود را بالای این سطح انجام دهد بهترین سناریو برای این ارز دیجیتال رقم خواهد خورد.

اندیکاتور RSI همچان در روند صعودی خود حرکت می‌کند و به بالای سطح ۵۰ رسیده است. با توجه به اینکه بایننس کوین هنوز زیر محدوده ۲۸۰ دلار مانده است، اما مامنتوم صعودی RSI می‌تواند این ارز‌ دیجیتال را به بالای مقاومت ذکر شده حرکت دهد.

 

  • اگر سرمایه‌گذار ارز دیجیتال بایننس هستید، بهتر است فعلا نظاره‌گر بازار باشید، این ارز دیجیتال در نقطه کوری قرار گرفته که پیش‌‎بینی حرکت آینده آن سخت شده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا