تحلیل بایننس کوین، روز‌های اصلاحی، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

گویا روند صعودی ارز‌های دیجیتال برای یک استراحت کوتاه مدتی آماده شده است. انتظار داریم پس از چیزی در حدود یک ماه صعود، قیمت‌ها کاهشی شوند تا روند کمی استراحت کند. بایننس کوین نیز از این امر مستثنی نیست. در تحلیل بایننس کوین خواهیم دید که مامنتوم صعودی پس از برخورد به مقاومت ۳۳۰ دلار کاهش پیدا کرده و خرس‌ها دوباره به میدان آمده‌اند! هم‌‌اکنون بایننس کوین با قیمت ۳۱۶ دلار درحال معامله است و از کف ۲ ماهه خود ۶۳ درصد رشد کرده است.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

در تحلیل بایننس کوین برخورد به مقاومت، کاهش مامنتوم صعودی و نزول قیمت قابل مشاهده است. انتظار داریم این اصلاح قیمت تا حمایت استاتیک ۲۸۰ دلار ادامه پیدا کند، اگر بایننس کوین موفق شود خود را بالای این سطح حمایتی تثبیت کند، بهترین سناریو برای این ارز دیجیتال در بازار خرسی رقم خواهد خورد.

اندیکاتور RSI پس از رسیدن به محدوده اشباع خرید، خط روند صعودی خود را از دست داده و گارد نزولی گرفته است. همچنین مکدی نیز در حال ایجاد کراس نزولی و از دست دادن مامنتوم صعودی خود است. تمامی شواهد نشان از اصلاح قیمت دارند. همانطور که گفتیم فعلا محتمل‌ترین حالت اصلاح تا قیمت ۲۸۰ دلار است.

  • اگر در قیمت‌های پایین بایننس کوین خریده‌اید، می‌توانید به سیو سود فکر کنید.
  • برای خرید بایننس کوین نیز بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا