تحلیل بایننس کوین، تلاش برای تثبیت، ۱۸ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین، سومین پروژه قدرتمند بازار که همواره از پشتوانه بزرگ خود که صرافی معتبر بایننس است سود برده است. بایننس کوین جزو رمز‌ارز‌هایی است که در تمام بازار خرسی کمترین ریزش را تجربه کرده است. حال این رمز ارز در حال تلاش برای تثبیت بالای حمایت ۲۷۰ دلار است. آیا گاو‌ها از این سطح حمایت خواهند کرد؟ اگر این سطح از دست برود بایننس کوین تا کجا می‌تواند ریزش کند؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها تا پایان تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید. در زمان نگارش این مطلب، بایننس کوین با قیمتی در حدود ۲۷۴ دلار در حال معامله است.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

تثبیت در سطح فعلی و حمایت خریداران از موقعیتی سرنوشت ساز برخوردار است. این حمایت می‌تواند امید معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بایننس کوین را افزایش دهد و کف‌سازی این رمز ارز را در همین محدوده شروع کند. در این صورت فشار فروش تخلیله خواهد شد و بایننس کوین به سمت آماده‌سازی برای صعود‌های آینده خواهد رفت. اما اگر حمایت ۲۷۰ دلار از دست رود، قطعا باعث افزایش هیجانات و فشار فروش هیجانی خواهد شد، این فشار فروش می‌تواند قیمت بایننس کوین تا سطوح پایین‌تر از جمله ۲۲۰ دلار و حتی ۱۲۰ دلار کاهش دهد.

 

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین

 

اگر بایننس کوین بتواند از سد خط روند نزولی بلند مدت خود خارج شود، می‌توان هم به دید بلندمدت و هم کوتاه‌مدت به معامله خرید آن فکر کرد. در این صورت مقاومت‌های بعدی آن سطح ۳۳۰ دلار و سپس ۴۰۰ دلار خواهد بود.

اندیکاتور RSI اما خیلی میلی به صعود ندارد، در چند وقت گذشته حرکتی بی‌نظم از خود نشان داده و هم‌اکنون به سمت نزول سر خم کرده است. تثبیت RSI بالای سطح ۵۰ از برای ادامه حرکت صعودی بایننس کوین بسیار حائز اهمیت است. در این لحظه این اندیکاتور داده قابل توجه‌ای ارائه نکرده است.

 

  • برای خرید پله‌ای به دید بلند مدت، شاید این محدوده برای یک پله خرید مناسب باشد، اما برای معاملات کوتاه مدتی بهتر است تا شکسته شدن خط روند نزولی و پول بک آن صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا