تحلیل بایننس کوین، پایان صعود‌ها نزدیک است؟ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین که همواره به‌عنوان یکی از قدرتمند‌ترین پروژه‌های رمز ارزی شناخته می‌شود، در بازار نیز خوب عمل کرده است. بایننس کوین چیزی در حدود ۲ ماه است که روند افزایشی داشته و از ۱۸۵ دلار تا ۳۲۵ رشد کرده است. در تحلیل بایننس کوین خواهیم دید که این ارز دیجیتال در طی روند صعودی خود موفق شد که از صد مقاومت کلیدی خود گذر کند در صورت تثبیت بالای آن می‌تواند آرامشی نسبی را در بازار تجربه کند. هم‌اکنون بایننس کوین با قیمت ۳۲۴ دلار در حال معامله بوده و از سقف تاریخی خود ۵۱ درصد ریزش کرده است.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

مامنتوم صعودی کنونی در ارز بایننس کوین، پس از شروع ریزش‌ها بی سابقه بوده است. پس از برخورد به کف کانال صعودی خریداران دوباره برای خرید هجوم آورده و قیمت را بالا کشیده‌اند. هم اکنون بایننس کوین در محدوده یک مقاومت نسبتا مهم قرار گرفته است. فعلا این مقاومت می‌تواند حتی به صورت موقتی قیمت را پایین بکشد، اما باید دید واکنش نهایی بازار به این محدوده چگونه خواهد بود.

در صورت ریزش حمایت کلیدی بایننس کوین محدوده ۲۸۵ دلار است که تا دو هفته گذشته نقش مقاومت را ایفا  می‌کرد. احتمال حمایت در این محدوده بسیار بالاست. در صورت عبور از مقاومت ۳۲۵ دلار نیز اهداف بالاتر بایننس کوین می‌تواند ۳۹۰ و ۴۵۰ دلار باشد.

اندیکاتور RSI نیز به شدت صعودی است و قدرت خریداران صحبت می‌کند. نفوذ RSI به محدوده اشباع خرید در کوتاه مدت می‌تواند قدرت صعود را افزایش دهد.  اما در نهایت حرکات اصلاحی را در پیش خواهد داشت. با این حال تا زمانی که نوسانات RSI بالای محدوده ۵۰ صورت بگیرد این ارز دیجیتال می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا