تحلیل بایننس کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بایننس کوین، دو راهی صعود یا نزول، ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین چیزی بیش از دو هفته است که در محدوده حمایت کلیدی ۲۷۵ دلاری خود در حال معامله است. دقیقا اینجا جایی است که معامله‌گران باید تصمیم بگیرند که به نزول ادامه دهند یا قیمت را دستخوش افزایش کنند. شکست حمایت فعلی اوضاع خوبی را برای بایننس کوین در پی نخواهد داشت. اگر چه این ارز دیجیتال همچنان در کانال صعودی تاریخی خود است. اما می‌تواند از آن نیز خارج شود. هم‌اکنون قیمت بایننس کوین ۲۷۵ دلار است. با ادامه تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

در تصویر می‌توانید مشاهده کنید که گاو‌های بایننس کوین چطور در حال دفاع از سطح حمایت ۲۷۵ دلار هستند. این سطح مهم‌ترین حمایت بایننس کوین است که می‌تواند سرنوشت قیمتی این رمز ارز را مشخص کند. در صورت از دست رفتن حمایت کنونی فشار فروش شدید‌تری به وجود خواهد آمد. این فشار فروش حتی می‌تواند قیمت را کانال صعودی تاریخی نیز خارج کند.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

اگر این حمایت بتواند از قیمت دفاع کند، تا جایی که نمودار با حرکت ساید بتواند کانال صعودی را تاچ کند، احتمال شروع یک روند صعودی قدرتمند بالا خواهد رفت.

اندیکاتور RSI اما از برتری خرس‌ها صحبت می‌کند. این نمودار روند نزولی قوی به خود گرفته و زیر محدوده ۵۰ نوسان می‌کند. با توجه به تمایل به نزول این اندیکاتور، احتمالا خرس‌ها قدرت بیشتری خواهند داشت. حال باید دید در نهایت سطح پرایس اکشنی ۲۷۵ دلار چه واکنشی به قیمت نشان می‌دهد.

  • اگر قصد خرید بایننس کوین را دارید می‌توانید در این محدوده یک پله خرید کنید، در صورت ریزش‌های بیشتر پله‌های بعدی را اضافه کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا