تحلیل بایننس‌کوین، قدرتمند‌تر از رقبا! ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین به واسطه پشتوانه محکمی که از بزرگترین شرکت دنیای رمز‌ارزی دارد. در این ریزش‌ها بسیار قدرتمند‌تر عمل کرده است. در تحلیل بایننس‌کوین می‌بینیم که این ارز همچنان در کانال صعودی تاریخی خود باقی مانده و نسبت‌ به تمام رقبای خود، حتی بیت کوین، ریزش کمتری را تجربه کرده است. بایننس کوین هم‌اکنون با قیمت ۲۱۶ دلار در حال نوسان بوده و نسبت به سقف تاریخی خود ۶۸ درصد ریزش را تجربه کرده است.

 

نمودار هفتگی بایننس کوین
نمودار هفتگی بایننس کوین

 

اندیکاتور RSI بایننس کوین نیز اوضاع  بهتری نسبت رقبا حتی اتریوم و بیت کوین دارد. این اندیکاتور قبل از وارد شدن به محدوده ۳۰ حمایت شده و احتمال بازگشت آن وجود دارد.

از طرفی بایننس کوین حمایت میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای را همچنان پیش روی خود دارد که می‌تواند از ریزش بیشتر جلوگیری کند.

سناریو احتمالی بایننس، برخورد به کف کانال که با حمایت میانگین متحرک مماس شده است، سپس بازگشت نسبی و شروع حرکت ساید برای کف‌‎سازی. در صورتی که کف سازی بایننس بالای سطح استاتیک ۲۹۰ دلاری انجام شود، بهترین سناریو ممکن در بازار خرسی برای این ارز دیجیتال رقم خواهد خورد.

 

  • خرید بایننس کوین در این قیمت‌ها به دید بلند مدت سرمایه‌گذاری ارزنده‌ای است. بایننس کوین جزو بهترین پروژه‌های بازار با فاندامنتال قدرتمند است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا