تحلیل بایننس کوین، ورود مجدد به کانال صعودی، ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین که در تحلیل‌‍‌های گذشته از کانال صعودی تاریخی خود خارج شده بود. تن به یک شکست جعلی داد و باری‌دیگر با حمایت گاو‌ها به کانال صعودی تاریخی خود بازگشت. این بزرگترین نشانه برای صعود‌های بعدی این ارز دیجیتال است. اگر این رمز ارز بتواند خود را داخل کانال و بالای حمایت استاتیک کلیدی ۲۸۵ دلار تثبیت کند، می‌تواند به ریزش‌های بلند مدتی خود پایان بخشیده و آماده برای صعود‌های آینده شود. هم‌اکنون بایننس کوین با قیمتی در حدود ۲۹۰ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

در مقدمه مطلب گفتیم که بایننس کوین به کانال صعودی تاریخی خود بازگشته است. در شرایط کنونی باید منتظر تثبیت بالای حمایت کلیدی ماند. در این صورت می‌توان با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه به خرید این ارز دیجیتال فکر کرد. برای بی اعتبار شدن این سناریو، خرس‌ها باید تلاش کنند تا قیمت را زیر سطح ۲۸۵ دلار کشانده و تثبیت کنند. اگرچه با توجه به نشانه‌های فعلی این سناریو احتمال کمتری را به خود اختصاص داده است.

 

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین

 

اندیکاتور RSI نیز باری‌دیگر خود را به سمت محدوده ۵۰ کشانده است. این حرکت صعودی به کمک خریداران آماده و مامنتوم صعودی قیمت را افزایش داده است. اگر RSI خود را بالای این سطح تثبیت کند می‌توان انتظار ادامه صعود و برتری گاو‌ها در معاملات را داشت. فعلا باید منتظر مشاهده نشانه‌های بیشتر ماند.

همچنین در تایم فریم روزانه، قیمت موفق شده تا از سد مقاومت میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای که به نوبه خود اهمیت بالایی دارد گذر کند.

 

  • با بسته شدن کندل روزانه فعلی آنهم به شکل مثبت و قوی می‌توان با رعایت حد ضرر به معامله خرید فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا