اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

CZ از Bloomberg به دلیل افترا شکایت کرد!

زیرمجموعه بلومبرگ در هنگ کنگ، Changpeng Zhao (CZ)، مدیر اجرایی بایننس، را به اجرای طرح پانزی ارز دیجیتال متهم کرد. به نوبه خود، مدیر اجرایی علیه رسانه ها شکایت کرد.

 

پاسخ به اتهامات!

چندی پیش، Modern Media Company Limited، شرکتی که محتوای بلومبرگ در هنگ کنگ را مدیریت می کند، یکی از مقالات خود به نام آیا ثروتمندترین مرد کریپتو می تواند سرما را تحمل کند؟ (?Can Crypto’s Richest Man Stand the Cold) را منتشر کرد. آنچه باعث بحث و جدل شد این بود که چگونه بلومبرگ بیزینس ویک تصمیم گرفت نام این بخش را به طرح پانزی چانگ پنگ ژائو تغییر دهد.

 

این شرکت ادعا کرد که بایننس میلیاردها دلار پولشویی کرده است و با گروه های هکری در دارک وب و کره شمالی ارتباط دارد. بزرگ‌ترین اتهام رسانه‌های مدرن این بود که CZ در بالای یک کلاهبرداری سرمایه‌گذاری ایستاده است که مشتریان را به توزیع ثروت خود بر اساس وعده‌های سود کلان فریب می‌دهد.

 

جای تعجب نیست که ژائو با این مقاله مخالفت کرد. بر اساس پرونده اخیر، او حتی از شعبه بلومبرگ هنگ کنگ به دلیل افترا شکایت کرد. او افزود در حالی که می‌گوید بیشتر روزنامه‌نگاران شرکت بی‌طرف هستند و همه داستان‌ها را به درستی گزارش می‌کنند، درصد کمی از افراد غیرحرفه‌ای وجود دارند که می‌توانند شهرت یک فرد را از بین ببرند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا