نظر مدیر عامل Binance درباره ارتباط چین و کریپتو

در ۲۴ می، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس که همچنین به عنوان CZ شناخته می‌شود، از طریق توییتر به اشتراک گذاشت که جوامع چینی زبان در حال سروصدا هستند به دنبال اخباری که شبکه رسانه‌ای تلویزیون مرکزی دولتی چین (CCTV) در رابطه با آخرین سیاست نظارتی متمرکز بر ارزهای دیجیتال هنگ کنگ پخش کرد.

 

مدیر عامل Binance می‌گوید پوشش دوربین مداربسته از مقررات کریپتویی هنگ کنگ باعث ایجاد هیجان می‌شود

این هفته CZ تاکید کرد که پوشش ارزهای دیجیتال توسط دوربین مدار بسته قابل توجه است، به ویژه با توجه به اینکه کسب و کار دارایی‌های دیجیتال در سپتامبر ۲۰۲۱ در چین ممنوع شد. جوامع چینی زبان غوغا می‌کنند. از لحاظ تاریخی، پوشش‌هایی مانند این منجر به بازار گاوی شد. او همچنین خاطرنشان کرد که گذشته آینده را پیش‌بینی می‌کند را پیشنهاد نمی‌کند و اظهاراتش توصیه مالی نیست.

 

بخش خاص دوربین مداربسته CZ به رویکرد نظارتی هنگ کنگ برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) اشاره دارد. این نهادها باید تا ۱ ژوئن ۲۰۲۳ با مقررات مطابقت داشته باشند و قوانین منعکس کننده فلسفه مقررات سبک نیستند. پس از اظهار نظر CZ، یکی از کاربران توییتر مشاهده کرد این بازار لزوماً زمانی که چینی‌ها در آن دخیل هستند، یک بازار صعودی نیست، اما اگر چینی‌ها در آن شرکت نداشته باشند، قطعاً بازار صعودی نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا