برنامه آموزشی بلاکچین بایننس در قزاقستان

صرافی ارزهای دیجیتال Binance پشت ابتکاری برای واجد شرایط کردن دانشجویان دانشگاهی در قزاقستان برای کار در این صنعت است. بر اساس توافق با دولت، دوره بلاکچین به برنامه‌های درسی موسسات آموزش عالی در سراسر کشور اضافه می‌شود.

 

صرافی بایننس برای کمک به آموزش بلاکچین در دانشگاه‌های قزاقستان

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در حال راه‌اندازی یک برنامه آموزشی در قزاقستان است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی که روز سه‌شنبه منتشر شد، پلتفرم تجاری در حال آماده شدن برای ارائه آموزش بلاکچین به بیش از ۴۰,۰۰۰ دانشجو تا سال ۲۰۲۶ در دانشگاه‌ها و کالج‌های سراسر این کشور آسیای مرکزی است.

 

بایننس در این ابتکار با آزمایشگاه تحقیقاتی مرکز بلاکچین که توسط مرکز توسعه پرداخت و فناوری‌های مالی بانک ملی قزاقستان (NBK) و مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC)، وزارت توسعه دیجیتال و وزارت آموزش و پرورش همکاری می‌کند.

 

این پروژه بر اساس تفاهم‌نامه همکاری با این سازمان‌های دولتی به امضای ژاسلان مادی اف، مدیر کل بایننس قزاقستان، اجرا خواهد شد. مطابق با توافق، صرافی مواد آموزشی و پشتیبانی از دوره پایه بلاکچین و انطباق را ارائه خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا