کمک بایننس به آذربایجان در مقررات کریپتو

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس پیشنهاد حمایت از آذربایجان در تلاش برای ایجاد مقررات برای دارایی‌های دیجیتال را ارائه کرده است. پلتفرم پیشرو معاملات سکه امسال در منطقه فعال بوده است و به دنبال گسترش حضور در بازار و افزایش تعامل با مقامات است.

 

بایننس برای کمک به مقامات پولی آذربایجان با مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال

اولگا گونچارووا، مدیر روابط دولتی این شرکت در کشورهای مشترک المنافع (CIS) گفت که بزرگترین صرافی جهان برای دارایی‌های دیجیتال، Binance، آماده است تا از بانک مرکزی آذربایجان (CBA) در ایجاد مکانیسم‌هایی برای تنظیم مقررات کریپتویی پشتیبانی کند.

 

نماینده بایننس در گفتگو با خبرگزاری ترند آذربایجان فاش کرد که در جلسه اخیر با مقامات CBA در مورد موضوعات نظارتی صحبت شده است و اظهار داشت:

در عمل، هم در سراسر جهان و هم در تعدادی از کشورهای مستقل مشترک المنافع، بانک‌های مرکزی به جای ممنوع کردن آن، راه را برای تنظیم ارزهای دیجیتال انتخاب می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا