بایننس و SEC به توافق رسیدند

بایننس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌های صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده به توافق رسیدند. تحت یک کمک اضطراری که توسط تنظیم‌کننده تضمین شده بود، بایننس موافقت کرد که وجوه ایالات متحده که از طرف مشتریان شعبه آمریکایی خود نگهداری می‌شد، به کشور بازگرداند.

 

کاربران آمریکایی بایننس قادر به برداشت وجه هستند زیرا توافق با SEC به جلوگیری از مسدود شدن دارایی کمک می‌کند

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده روز شنبه اعلام کرد که یک امداد اضطراری را تضمین کرده است که طی آن همه نهادهای مسئول عملیات بایننس ایالات متحده و موسس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، Changpeng Zhao (CZ) موافقت کردند که دارایی‌ها به ایالات متحده که به نفع مشتریان واحد آمریکایی آنها نگهداری می‌شود، بازگردانده شوند.

 

SEC تاکید کرد حکم دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا به کاربران ایالات متحده بایننس اجازه می‌دهد دارایی‌های خود را از پلتفرم معاملاتی خارج کنند. همچنین دارایی‌های نگهداری شده در بایننس ایالات متحده محافظت می‌شود و در ایالات متحده باقی می‌ماند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا