بایننس ایالات متحده و SEC در یک قدمی توافق

یک قاضی در واشینگتن تصمیم گرفت به Binance ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) فرصت دهد تا برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌های صرافی، یک معامله انجام دهند. دو طرف درحال توافقی نزدیک هستند که از وجوه مشتریان بدون فلج کردن پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند.

 

بایننس ایالات متحده و SEC نزدیک به سازشی برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌ها هستند

بایننس ایالات متحده، شعبه ایالات متحده صرافی دارایی‌های دیجیتال پیشرو در جهان، بایننس و تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده، SEC، توافق کرده اند که روی معامله‌ای کار کنند که دادگاه را از تصمیم‌گیری در مورد مسدود کردن پلتفرم در امان می دارد. دارایی های.

 

در طول جلسه استماع روز سه‌شنبه، قاضی ناحیه ایالات متحده، امی برمن جکسون، اعلام کرد که صرافی و کمیسیون در مورد مصالحه‌ای که تضمین می‌کند میلیاردها دلار آمریکا از سرمایه مشتری محافظت می‌شود، بدون فلج کردن کسب‌وکار صرافی، از هم دور نیستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا