بایننس صرافی اندونزیایی Tokyocrypto را خریداری کرد

این اقدام اخیر این امکان را برای بایننس فراهم می‌کند تا پس از ممنوعیت توسط مقامات اندونزی، به طور قانونی در اندونزی فعالیت کند.

 

Tokyocrypto توسط بایننس خریداری شد

ثابت شده است که زمستان کریپتو برای برخی غیرقابل تحمل است، اما سایر مشاغل از این اوضاع لذت می‌برند. بایننس در حال استفاده از شرایط فعلی بازار برای گسترش به بازار آسیا با خرید سومین صرافی مجاز کریپتو خود است.

 

در ۱۹ دسامبر امسال، بایننس تایید کرد که سهامدار عمده صرافی ارزهای دیجیتال اندونزی Tokocrypto شده است و پس از استعفای Pang Xue Kai، بنیانگذار و مدیر عامل سابق آن، مدیر عامل جدیدی را منصوب کرد.

 

همانطور که توسط CNBC اندونزی گزارش شده است، بایننس قصد دارد تمام سهام توکوکریپتو را به صورت مرحله‌ای به دست‌آورد تا به طور قانونی در این کشور فعالیت کند، زیرا این صرافی دارای کلیه مجوزهای نظارتی از آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا (BAPPEBTI) است.

 

شایان ذکر است که بایننس از سال ۲۰۲۰ در Tokocrypto سرمایه گذاری کرده است، بنابراین رابطه طولانی و نزدیکی با صرافی اندونزی داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا