خروجی ۱.۴۵ میلیارد دلاری بایننس

بر اساس داده‌های cryptoquant.com، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم مبادلات، شاهد خروج قابل توجهی از بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین‌ها از ۳ ژوئن ۲۰۲۳ بود. بایننس در آن زمان شاهد خروج حدود ۱۵,۴۳۸ بیت کوین به ارزش بیش از ۴۲۰ میلیون دلار بوده است.

 

دعوای SEC علیه Binance منجر به خروجی‌های قابل توجهی می‌‌شود

در بحبوحه شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس و درخواست SEC برای مسدود کردن دارایی‌های متعلق به Binance ایالات متحده، این صرافی خروجی‌های قابل توجهی را تجربه کرده است.

 

از ۶ ژوئن ۲۰۲۳، ساعت ۹ شب. بایننس ۱۰.۳۰ میلیارد دلار حجم تجارت ۲۴ ساعته در سراسر جهان داشته است. طبق آمار ثبت شده توسط coingecko.com، بخش قابل توجهی از حجم بایننس از جفت های معاملاتی BTC/USDT و BTC/TUSD می آید.

 

طبق داده‌های cryptoquant.com، بایننس خروج قابل توجهی از BTC ،ETH و استیبل کوین‌ها را از این پلتفرم تجربه کرده است. خروج از ذخایر Binance تقریباً ۶۸ ساعت پیش در ۳ ژوئن ۲۰۲۳ آغاز شد.

 

در آن روز، معیارهای Cryptoquant نشان می‌دهد که بایننس ۶۱۵,۰۴۵ بیت کوین (BTC) ذخایر دارد. در حال حاضر، ذخیره بیت کوین به ۵۹۹,۶۰۷ کاهش یافته است که منجر به از دست دادن ۱۵,۴۳۸ بیت کوین به ارزش بیش از ۴۲۰ میلیون دلار با استفاده از نرخ ارز فعلی BTC شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا