اخبار آلت‌کوین‌ها

سوختن ۲۲.۲ میلیارد SHIB در یک هفته

۲۲.۲ میلیارد SHIB در یک هفته سوخت، ۶۶۷ میلیون در ۲۴ ساعت حذف شد

بر اساس گزارش یک ردیاب سوختگی SHIB، بیش از ۲۲ میلیارد توکن شیبا در هفته گذشته از گردش خارج شده است. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از نیم میلیارد شیبا در آتش سوخت.

در این بین، شیبا اینو امروز نزدیک به ۱۰ درصد اضافه کرده است.

ردیاب رایت کریپتو گزارش داده است که در هفته گذشته، چندین طرح در جامعه طرفداران Shiba Inu در مجموع ۲۲,۲۰۰,۳۹۸,۶۹۹ میم کوین را حذف کرده است. با وجود این رقم شگفت‌انگیز، این مقدار SHIB به دلار آمریکا ۲۷۹۲۸۱ دلار است.

Shibburn همچنین در توییتر این خبر را منتشر کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۶۶۷.۲ میلیون توکن Shiba Inu توسط مشاغل و افراد مختلف از ارتش SHIB سوزانده شده است. میزان سوختگی نسبت به قبلی نزدیک به ۴۱ درصد افزایش یافته است.

 

اوایل امروز، SHIB نزدیک به ۱۰ درصد افزایش یافت و دو شمع سبز را روی نمودار چاپ کرد.

SHIB 20000 دارنده اضافه می کند

علیرغم کاهش بیش از ۸۶ درصدی به زیر بالاترین رکورد تاریخ ۰.۰۰۰۰۸ دلاری که در اکتبر سال گذشته به آن رسیده بود، دومین کوین پرطرفدار میم از ماه می امسال تعداد زیادی دارندگان را اضافه کرده است.

در ماه آوریل، تعداد دارندگان آن ۱,۱۳۹,۰۰۰ نفر بود، در حالی که اکنون به ۱,۱۶۷,۰۷۹ رسیده است.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا