لایحه ممنوعیت استفاده از CBDC در فلوریدا

روز جمعه، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا قانونی را امضا کرد که استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در این ایالت ممنوع می‌کند. پس از امضای لایحه SB 7054، قانون تجاری یکنواخت فلوریدا (UCC) اکنون به صراحت استفاده از CBDC مورد پذیرش فدرال را به عنوان پول ممنوع می‌کند.

 

فلوریدا روی CBDCها ترمز می‌کند

ایالت Sunshine به دنبال تصویب SB 7054 یا HB 7049 توسط مجلس نمایندگان و سنا فلوریدا، استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را رسماً غیرقانونی اعلام کرد. فرماندار ران دیسانتیس قلم روی کاغذ گذاشت و لایحه را امضا کرد و این ممنوعیت را در روز جمعه تقویت کرد. در مراسم امضای قرارداد که در فورت مایرز برگزار شد، ویلتون سیمپسون، سیزدهمین کمیسر کشاورزی ایالت و کاتلین پاسیدومو، رئیس آکادمی خدمات عمومی جنوب غربی فلوریدا در کالج فنی فورت مایرز حضور داشتند.

 

قانون جدید ضد CBDC از ۱ ژوئیه ۲۰۲۳ به اجرا در خواهد آمد. DeSantis گفت آنها می‌توانند پنجره‌ای را به آنچه که شما با پول انجام می‌دهید و توانایی کنترل اینکه آن پول کجا می‌رود را داشته باشند. آنها می‌توانند مسدود کنند، اگر شما باک بنزین خود را بیش از حد پر کنید، آنها در حال مبارزه با گرمایش جهانی هستند، شما نمی‌توانید بیشتر از این کاری انجام دهید. شاید هفته گذشته یک اسلحه گرم خریداری کرده اید. آنها نمی‌خواهند شما این هفته یکی دیگر بخرید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا