اخبار هک و امنیتاخبار NFTاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

کیف پول بیل موری به ارزش ۱۸۶ هزار دلار اتریوم هک شد

بیل موری، هنرپیشه و کمدین آمریکایی، پس از برگزاری یک حراج خیریه توکن غیرمثلی (NFT) در ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ شاهد تخلیه ۱۱۹.۲ اتریوم از کیف‌پولش بود. آمارها نشان می‌دهد که بیشتر توکن‌ها و NFTها در کیف‌پول موری جابجا شده‌اند و تقریباً ۵۵۶ دلار باقی مانده است.

 

بیل موری ۱۱۹ اتریوم را به دست هکرها از دست داد، تیم کمدین در حال همکاری با Chainalysis است

روز پنجشنبه، بیل موری، بازیگر و کمدین محبوب که بیشتر به خاطر حضور در برنامه‌های Saturday Night Live وThe National Lampoon Radio Hour شناخته می‌شود، ۱۱۹ اتر از کیف‌پولش هک شد. این داستان ابتدا توسط Coindesk گزارش شد و نویسنده Eli Tan اشاره می‌کند که داده‌های زنجیره‌ای و تیم موری توضیح می‌دهد که کیف پول او در عصر پنجشنبه در حدود ساعت ۷:۰۰ بعد از ظهر (ET) هک شده است. داده‌های dappradar.com نشان می‌دهد که کیف پول موری تقریباً ۵۵۶ دلار توکن و NFT دارد که هنوز در کیف پول نگهداری می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، بخش بزرگی از پورتفولیوی موری از کیف پول هک شده حذف شده است. داده‌های Onchain نشان می‌دهد که تیم امنیتی موری دارایی‌های بلاک چین مانند The Flower Girls NFTs ،Boss Beauties Hashmasks ،Adam Bomb Squad ،Deadfellaz، Gutter Cat Gang ،Cryptopunks ،Veefriends ،Cool Cats ،Damien Hirst NFTs و Pudgy Pengutoads را جابه‌جا کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا