اخبار آلت‌کوین‌ها

آکمن: پانزی هایی مانند ترا کریپتو را تهدید می کنند

بیل آکمن ، میلیاردر، در یک تاپیک اخیر در توییتر ادعا می کند که تحمیل ترا از آنجایی که یک طرح هرمی بود، در کار بود.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه پرشینگ اسکوئر توضیح می دهد که به سرمایه گذاران وعده بازدهی تا ۲۰ درصد با پشتوانه توکن داده شده است که ارزش آن به تعداد خریداران جدید بستگی دارد. از آنجایی که هیچ تجارت اساسی وجود ندارد، فروپاشی توکن آشکار بود. هنگامی که عرضه فروشندگان خریداران را تحت الشعاع قرار داد، قیمت توکن LUNA تقریباً به صفر رسید و سرمایه‌گذاران زیادی را در غبار فرو برد. آکمن می‌گوید Terra توانست به دلیل تبلیغات در مورد ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ بسیار بزرگ شود.

در حالی که میلیاردر اذعان می کند که بلاکچین یک فناوری امیدوارکننده است، او هشدار می دهد که طرح های پونزی مانند Terra تهدیدی برای کل صنعت ارزهای دیجیتال است.

او می افزاید که چنین پروژه های شکست خورده ممکن است منجر به قوانین سختگیرانه شود که “خوب و بد” را تعطیل می کند. از این رو، او معتقد است که صنعت باید پروژه های دیگر را بدون هیچ ارزش اساسی خود تنظیم کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، Do Kwon یکی از بنیانگذاران Terra پیشنهاد راه اندازی یک فورک از بلاکچین شکست خورده را برای احیای این پروژه ارائه کرد. با این حال، تقریباً ۹۰ درصد از اعضای جامعه به این پیشنهاد رای منفی داده اند. در همین حال، فروپاشی Terra در حال حاضر بررسی های نظارتی زیادی را به خود جلب کرده است. اوایل امروز، یون چانگ هیون، یک سیاستمدار از حزب حاکم کره جنوبی، خواستار برگزاری جلسه استماع در مورد سقوط TerraUSD (UST) شد. به گزارش یونهاپ، تنظیم‌کننده‌های کره جنوبی از صرافی‌ها خواسته‌اند تا تراکنش‌های مرتبط با پروژه بلاکچین را گزارش کنند.

هفته گذشته، جانت یلن، وزیر خزانه داری گفت که ریسک های مربوط به استیبل کوین پس از سقوط UST در حال افزایش است.
امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا