اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

مجموعه Biggie Smalls NFT در ۱۰ دقیقه فروخته شد

روز سه‌شنبه، کالکش NFT کریستوفر والاس یا Biggie، که مجموعه‌ای از ۳۰۰۰ توکن غیرمثلی (NFT) بود. در عرض ده دقیقه فروخته شد. کلکسیون های دیجیتالی او از طریق پلتفرم NFT Oneof منتشر شدند.

 

کریستوفر والاس استیت مجموعه Sky’s the Limit را منتشر کرد که به زندگی و خاطرات B.I.G اختصاص دارد

کلکسیونرهای NFT این شانس را داشتند که Notorious B.I.G را خریداری کنند. NFT زمانی که پلتفرم NFT Oneof مجموعه ای از ۳۰۰۰ کلکسیون دیجیتال سه بعدی را که به خواننده رپ آمریکایی اختصاص داده شده بود، منتشر کرد. کریستوفر والاس پس از انتشار آلبوم خود در سال ۱۹۹۴ از طریق Bad Boy Records به نام Ready to Die با نام های هنری Biggie، Biggie Smalls و Notorious B.I.G. شناخته می شود.

 

بیگی با توجه به منبع و بیلبورد، بزرگترین خواننده رپ تمام دوران لقب گرفت، زیرا آلبوم وی سال ۱۹۹۴ گواهینامه چهارگانه پلاتین را از RIAA ثبت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا