اخبار بیت‌ کوین

ETF بیت کوین در کانادا ۶۹۰۰ بیت کوین جذب می کند

یان ویستنفلد، تحلیلگر بیت کوین از کوانتوم اکونومیکس، نمودار گلاسنود را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد ETF هدف بیت کوین بسیار زیاد است – تقریباً ۶۹۰۰ بیت کوین به ارزش ۲۰۳،۳۴۷،۸۳۰ دلار. این معامله در ۱۲ می انجام شد.

 

ATH جدید در موجودی بیت کوین توسط ETF بیت کوین به دست آمد

بیت کوین Purpose ETF بزرگترین محصول مبادله شده مبادلاتی مبتنی بر بیت کوین در کانادا است. علاوه بر این، این اولین ETF بیت کوین است که برای سرمایه گذاران خرد و موسسات مالی در دسترس است. این تحلیلگر تاکید کرد که این بزرگترین ورودی به ETF در تاریخ است.

وستنفلد می‌گوید که دومین مورد بزرگ ۲۹۰۰ بیت‌کوین بود (در ۴ می اضافه شد) و اکنون ETF هدف بیت‌کوین در مجموع ۴۱۶۰۰ بیت‌کوین را در اختیار دارد – که بالاترین رکورد جدید تاریخ است. او اظهار داشت که این بیت کوین احتمالاً در نزول خریده شده است – به ازای هر سکه ۲۹۵۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار.

ATH ناگهان از بین رفت

با این حال، تحلیلگر فوق اخیراً اضافه کرده است که یک جریان بزرگ BTC به دنبال اخبار مربوط به ATH منتشر شده توسط وی است.

حدود یک ساعت پیش، او گزارش داد که بیشترین مقدار بیت کوین در ۱۳ می از ETF برداشت شد – ۵۰۵۰ سکه. بنابراین، کل دارایی های تحت مدیریت در اینجا اکنون برابر با ۳۶۵۷۰ BTC است.

معامله بیت کوین با تخفیف

طی ۲۴ ساعت گذشته، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی ۴.۶۲ درصد کاهش یافته است و از ۳۰۰۰۰ دلاری که موفق به بازیابی آن شده بود به سطح ۲۹۳۲۸ دلار سقوط کرده است. در ۷ می، BTC در منطقه ۳۶۰۰۰ دلار معامله می شد. سقوط اخیر ناشی از سقوط استیبل کوین Terra UST و سکه بومی پلتفرم – LUNA است. UST قیمت دلار خود را از دست داد و تا کنون به ۰.۲۲ دلار سقوط کرده است و در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ درصد دیگر را از دست داده است. طبق گزارش CoinMarketCap، LUNA با قیمت ۰.۰۰۰۴۷۰۹ دلار تغییر می کند و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰۸ درصد کاهش یافته است.

پیش از این، U.Today گزارش داد که بلاک چین Terra متوقف شده است و بنیانگذار آن Do Kwon یک طرح بازیابی را برای LUNA و UST پیشنهاد کرده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا