صحبت‌های بایدن در مورد مذاکرات بودجه

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده می‌گوید که با معامله‌ای که از تقلب‌های مالیاتی ثروتمندان و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند و در عین حال کمک‌های غذایی را در معرض خطر قرار می‌دهد، موافقت نخواهد کرد، زیرا ایالات متحده با خطر عدم پرداخت تعهدات بدهی خود مواجه است. بایدن تأکید کرد من به سهم خودم عمل کردم و افزود که اکنون زمان آن فرا رسیده است که جمهوری‌خواهان از مواضع افراطی خود خارج شوند، زیرا بسیاری از مواردی که قبلاً پیشنهاد کرده‌اند، به سادگی، کاملاً رک و پوست‌کنده، غیرقابل قبول است.

 

بایدن در مورد مذاکرات بودجه گفت من وظیفه خود را انجام داده ام

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، روز یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست گروه هفت (G7) در هیروشیما، ژاپن، به‌روزرسانی درباره بحران بدهی ایالات متحده و مذاکرات بودجه ارائه کرد. وی تاکید کرد که قبل از خروج برای شرکت در نشست گروه ۷ با هر چهار رهبر کنگره دیدار کرده است و آنها توافق کردند که تنها راه پیش‌رو از طریق توافق دو حزبی است.

 

وی گفت:

من سهم خودم را انجام دادم. ما پیشنهادی را ارائه کردیم که هزینه‌ها را بیش از یک تریلیون دلار کاهش می‌دهد و علاوه بر کاهش کسری بودجه نزدیک به ۳ تریلیون دلار که قبلاً از طریق ترکیب کاهش هزینه‌ها و درآمدهای جدید پیشنهاد داده بودم. اکنون زمان آن رسیده است که طرف مقابل از مواضع افراطی خود حرکت کند، زیرا بسیاری از مواردی که قبلاً پیشنهاد کرده‌اند به سادگی، کاملاً رک و پوست کنده، غیرقابل قبول است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا