بایدن ظرف ۱۲ ماه قانون کریپتو را امضا خواهد کرد

سناتور لومیس و مک‌هنری، نماینده کنگره، آخرین پیشرفت‌های خود را در پیشبرد قانون دارایی‌های دیجیتال در هر دو مجلس کنگره بیان می‌کنند. پاتریک مک‌هنری و سینتیا لومیس، سیاست‌گذاران جمهوری‌خواه که از رمزارز حمایت می‌کنند، آخرین به‌روزرسانی‌ها را در مورد قوانین دارایی‌های دیجیتال در Consensus 2023 ارائه کردند و آنها بسیار خوش‌بین هستند. اولی معتقد است پرزیدنت بایدن اولین لایحه قانونی را که مستقیماً قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال را در ۱۲ ماه آینده تشکیل می‌دهد، امضا خواهد کرد.

 

پیشرفت در لایحه Lummis

در جریان بحث پنل خود در روز جمعه، لومیس با توضیح این که بخش بعدی لایحه تنظیم دارایی‌های دیجیتال او، قانون نوآوری مالی مسئول، طی ۶ تا ۸ هفته آینده به مجلس سنا ارائه خواهد شد، شروع کرد.

 

این قانون که در کنار سناتور کریستن گیلیبراند (Kirsten Gillibrand) تالیف شده است، برای ایجاد وضوح نظارتی در بسیاری از زمینه‌های صنعت دارایی دیجیتال، از جمله طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار یا کالا، طراحی شده است.

 

با این حال، این لایحه برخلاف اولین پیش‌نویس آن که در ژوئن منتشر شد، شامل بخش‌های تقویت‌شده مربوط به حفاظت از امنیت ملی و مقابله با جرایم سایبری است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا