صحبت‌های بایدن درباره اوضاع بانکی ایالات متحده

در بحبوحه سقوط دومین، سومین و چهارمین بانک بزرگ در تاریخ آمریکا، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، به مردم اطمینان داد که سیستم بانکی این کشور مستحکم است. با این حال، رئیس جمهور همچنین تهدید رئیس مجلس به عدم پرداخت بدهی ملی را پذیرفت.

 

بایدن با وجود سقوط بانک فرست ریپابلیک به سیستم بانکی آمریکا ابراز اطمینان کرد

اظهارات اخیر بایدن پس از توقیف بانک فرست ریپابلیک توسط قانونگذاران مالی کالیفرنیا و قرار دادن آن تحت کنترل شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) بیان شد. پس از توقیف بانک، سپس به جی‌پی مورگان چیس، بزرگترین بانک در ایالات متحده فروخته شد، که متعهد شد تمام سپرده‌ها، از جمله افراد بیمه نشده را پوشش دهد.

 

بایدن موافقت خود را با مدیریت بحران توسط دولت ابراز کرد و گفت، تنظیم‌کننده‌ها برای تسهیل فروش بانک فرست ریپابلیک اقدام کرده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که همه سپرده‌گذاران محافظت می‌شوند و مالیات‌دهندگان درگیر نیستند.

 

بایدن گفت:

این اقدامات باعث می‌شود که سیستم بانکی سالم باشد و این شامل حمایت از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور می‌شود که نیاز به پرداخت حقوق و دستمزد برای کارگران و مشاغل کوچک آنها دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا