بایدن برای جنگ زمینی با روسیه آماده می‌شود

رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده توضیح داد که جو بایدن با امضای یک فرمان اجرایی برای بسیج نیروهای ذخیره برای تقویت عملیات قاطعیت اقیانوس اطلس، برای جنگ زمینی با روسیه آماده می شود. افراد زیادی بایدن را به آغاز جنگ جهانی سوم متهم کرده اند.

 

کندی جونیور می‌گوید بایدن برای جنگ زمینی با روسیه آماده می‌شود

رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، جو بایدن را به دلیل دستور اجرایی او برای بسیج نیروهای ذخیره منتخب به منظور تقویت عملیات قاطعیت اقیانوس اطلس به شدت مورد انتقاد قرار داد. کندی پسر دادستان کل سابق و سناتور رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق ایالات متحده است. عملیات قاطعیت اقیانوس اطلس در سال ۲۰۱۴ پس از تهاجم روسیه به شبه جزیره کریمه آغاز شد.

 

کندی روز جمعه در توییتی نوشت:

پرزیدنت بایدن به تازگی ۳۰۰۰ نیروی ذخیره را برای افزایش نیروهای آمریکایی در اروپا به عنوان بخشی از عملیات Atlantic Resolve فراخواند. این در مورد آماده شدن برای جنگ زمینی با روسیه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا