بایدن دلار را نابود کرده است

جیم ریکاردز، اقتصاددان و نویسنده پرفروش، دولت بایدن را به تخریب دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره متهم کرده است. ریکاردز اظهار داشت که بایدن مقصر به حاشیه راندن آتی دلار آمریکا به دست ارز مشترک بلوک بریکس است که قرار است در ۲۲ اوت پیشنهاد شود.

 

جیم ریکاردز می‌گوید بایدن دلار را نابود کرد

 

جیم ریکاردز، نویسنده و اقتصاددان پرفروش، نظر خود را در مورد نحوه مدیریت دولت بایدن در سیاست پولی ایالات متحده ارائه کرده است. ریکاردز، کارشناس سرمایه‌گذاری با ۳۵ سال تجربه، رئیس جمهور جو بایدن را متهم کرد که دلار آمریکا را به عنوان ارز ذخیره جهانی پایین آورده است.

 

ریکاردز در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت:

بایدن اکنون یک شخصیت تاریخی جهانی است. او دلار را نابود کرده است و این کار آسانی نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا