اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

دولت بایدن متهم به تبلیغات کذب شد

پس از آنکه مردم بوروکرات‌ها و سازمان‌های دولتی را به تغییر تعاریف در چند سال گذشته متهم کردند، دولت جو بایدن اکنون ادعا می‌کند که دومین سه‌ماهه متوالی منفی تولید ناخالص داخلی (GDP) نشان‌دهنده این نیست که ایالات متحده در رکود است. این در حالی است که دو تولید ناخالص داخلی منفی، همواره از نظر اقتصاددانان در سراسر جهان رکود محسوب می‌شود. علاوه بر این، جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده اکنون اصرار دارد که دو تولید ناخالص داخلی در حال کاهش، تعریفی فنی نیست.

 

کاخ سفید مدعی شد کاهش تولید ناخالص داخلی متوالی به منزله رکود نیست

این هفته تحلیلگران بازار، خبرگزاری‌ها و اقتصاددانان کاخ سفید را به تبلیغات در سطح تبلیغاتی که روسیه در کشورش انجام می‌دهد پس از تعریف مجدد تعریف فنی از رکود توسط دولت بایدن متهم کردند. در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۲، دولت بایدن یک پست با عنوان اقتصاددانان چگونه تعیین می کنند که آیا اقتصاد در رکود است؟ منتشر کرد.

 

گزارش کاخ سفید می‌گوید:

در حالی که برخی معتقدند دو فصل متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی واقعی، یک رکود است، این نه تعریف رسمی است و نه روشی است که اقتصاددانان وضعیت چرخه تجاری را ارزیابی می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا