شت کوین های آینده دار + معرفی شت کوین های برتر ۲۰۲۳

شت کوین های برتر ۲۰۲۳

شت کوین های آینده دار، چیزی که همه ما برای رسیدن سریع‌تر به ثروت در دنیای ارزهای دیجیتال به آنها نیم نگاهی می‌اندازیم. همه ما به دنبال راه و روشی هستیم که از طریق آن سریع‌تر به ثروت برسیم، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نیز می‌تواند یکی از آن راه‌ها باشد، اما در دنیای ارزهای دیجیتال رسیدن به ثروت نیز با سرعت معقولی پیش میرود و نیازمند تحقیق، آموزش و سرمایه گذاری‌های منطقی است، شت کوین‌ها رفتار‌های غیرقابل پیش‌‎بینی بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارند ، ارزهایی همانند شیبا اینو و دوج کوین هم اکنون در جایگاه‌های بالای بازار قرار دارند و هیچ کس فکرش را هم نمیکرد که این ارز‌های دیجیتال روزی در این جایگاه قرار بگیرند.

شت کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که معمولا استفاده یا هدف خاصی ندارند و همانطور که در سال‌های گذشته مشاهده کردید با حمایت یک شخص یا شرکت خاصی پیشرفت می‌کنند و پله‌های صعود را طی می‌کنند. اکثر شت کوین‌ها با وعده‌های رویایی، سرمایه اولیه کم و ارزش بازار بسیار پایین شروع می‌کنند و قول فتح قله‌های قیمتی بسیار بالایی را می‌دهند که خود این مسئله باعث وسوسه شدن افراد و سرمایه‌گذاری در آن پروژه می‌شود.بیش ۲۱ هزار ارز دیجیتال در سایت Coinmarketcap.com لیست شده است که روز به روز بر تعداد آن افزوده می‌شود، تشخیص اسکم یا کلاهبرداری بودن یک پروژه روز به روز سخت‌تر می‌شود اما با این حال هر پروژه‌ای که بدون برنامه و کاربرد خاصی اهداف بسیار نجومی تعیین کند، احتمال کلاهبرداری در آن پروژه بیشتر است.

 

شت کوین چیست؟

به طور کلی برای توضیح شت کوین می‌توان گفت ارزهای دیجیتالی که بی‌ارزش یا بسیار کم ارزش هستند و هیچ هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند و کاربرد خاصی ندارند، این ارزهای دیجیتال با انواع اسم‌های عجیب و یا برگرفته از اشیا و حیوانات و هر چیزی که فکرش را بکنید راه‌اندازی می‌شوند و معمولا بی ارزش رها شده یا پس از اندکی صعود اسکم می‌شوند و تعداد محدودی از این ارزها برای مدت طولانی به کار خود ادامه می‌دهند.

شت کوین

پیشنهاد میشود برای بررسی و درک کامل این مسئله از مقاله شت کوین چیست بازدید نمائید.

 

بررسی شت کوین‌های برتر ۲۰۲۳

برای بررسی و سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز دیجیتال موارد زیادی قابل توجه است که باید رعایت شود، شت کوین‌ها برای سرمایه‌گذاری ریسک بالاتری دارند که موارد بیشتری نیز باید بررسی شود از جمله تیم پشتیبانی و سازنده، قفل بودن نقدینگی‌های ارز دیجیتال، وبسایت و شبکه‌های اجتماعی و جامعه آن شت کوین که مسئله اصلی در مورد شت کوین جامعه آن می‌باشد که می‌تواند به بزرگتر شدن و پیشرفت آن کمک کند. در ادامه ما به معرفی شت کوین‌های برتر که امکان رشد آن‌ها بسیار بالاست و عملکرد مناسب‌تری نسبت به شت کوین‌های دیگر دارند می‌پردازیم.

لازم به ذکر است معرفی هر کدام از ارزهای دیجیتال زیر به منزله سیگنال خرید یا فروش از طرف تیم ارزیدو نمی‌باشد.

 

ارز Dogelon Mars

این ارز دیجیتال بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده است، نماد اختصاری این ارز ELON است و تعداد کل ارز‌های عرضه شده برای این پروژه برابر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است ولی تعداد کل در گردش آن برابر نیمی از این تعداد است زیرا پس از راه‌اندازی پروژه نیمی از کل تعداد آن به آدرسی ارسال شده که دیگر قابل برداشت نباشد یا به اصطلاح نیمی از آن سوزانده شده است. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه توکن Dogelon Mars بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Dogelon Mars بازدید نمائید.

دوج ایلان مارس

 

ارز Baby doge coin

این ارز دیجیتال بر بستر بایننس کوین راه‌اندازی شده است. نماد اختصاری این ارز دیجیتال Babydoge می‌باشد و تعداد نهایی قابل عرضه برای این پروژه برابر ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ می‌باشد که حدود ۴۷ درصد آن طی چند دفعه سوزرانده شده است. این پروژه بیش از حدود ۱,۵۰۰,۰۰۰ نفر هولدر دارد که به نحوی نشان دهنده اعتبار و عمل کردن به برنامه ریزی‌ها است و نشان دهنده جامعه بسیار قوی این ارز دیجیتال می‌باشد. پیشنهاد می‌شود برای اطلاعات تکمیلی در مورد این ارز دیجیتال از صفحه ارز بیبی دوج کوین بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Baby doge coin بازدید نمائید.

بیبی دوج کوین

 

ارز Floki

این ارز دیجیتال بر بستر‌های اتریوم و بایننس کوین قابل دسترس است، نماد اختصاری این ارز دیجیتال FLOKI می‌باشد و تعداد نهایی قابل عرضه برای این پروژه برابر ۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد می‌باشد که مقدار مشخصی توسط تیم سوزانده خواهد شد، از دلایل به وجود آمدن و معروفیت این ارز می‌توان به توئیت ایلان ماسک در مورد سگش که نام آن فلوکی است اشاره کرد. این ارز دیجیتال برای تبلیغ و شناخته تر شدن با مرجع‌های متفاوتی همکاری کرده است که از جمله این مرجع‌ها میتوان به باشگاه‌های فوتبال بایر لورکوزن، فنرباغچه، اسپارتاک مسکو و ناپولی ایتالیا اشاره کرد که همه آنها از جمله باشگاه‌های صاحب نام فوتبال در کشور خودشان می‌باشند. برای بررسی و شناخت بیشتر این ارز از مقاله ارز فلوکی اینوو – قاتل شیبا و دوج کوین بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Floki Inu بازدید نمائید.

فلوکی

 

ارز Samoyedcoin

این ارز دیجیتال بر بستر سولانا می‌باشد و نماد اختصاری این ارز SAMO است. تعداد نهایی قابل عرضه برای این ارز دیجیتال تعداد ۴,۷۴۶,۹۱۳,۶۲۳ واحد می‌باشد، این ارز در چند صرافی معتبر لیست شده است و دارای NFT های مختص به خودش نیز است که در انواع وبسایت های معتبر مربوط به NFT نیز قابل خریداری است.

برای دیدن قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Samoyedcoin بازدید نمائید.

سامویدو

 

ارز Tamadoge

از دیگر ارزهای دیجیتال که تازه به بازار ارائه شده و نسبت به شت کوین بودنش برنامه‌های قابل قبولی ارائه داده است. برنامه‌هایی از جمله بازی‌های ویدیویی، متاورس، NFT ها و غیره که توسط تیم برای ارائه و اجرای آن برنامه ریزی شده است. البته اکثر پروژه‌های شت کوین از این گونه وعده‌ها می‌دهند باید دید که کدامشان عمل خواهند کرد. در زمان نوشتن این مقاله تعداد ارز‌های در گردش مربوط به این پروژه برابر با ۱,۰۲۵,۳۸۰,۰۰۰ واحد می‌باشد و تعداد کل توکن‌های قابل عرضه نیز برابر با ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است. این شت کوین دارای یک متاورس است که در آن می‌توانید به پرورش حیوانات و مبادله آنها بپردازید.

برای بررسی جزئیات و قیمت لحظه ای مربوط به این ارز پیشنهاد می‌شود از صفحه قیمت لحظه‌ای ارز Tamadoge بازدید نمائید.

تامادوج

 

ارز Battle infinity

یکی از ارزهای دیجیتالی که می‌توان شاهد صعود آن بود ارز دیجیتال Battle infinity با نماد اختصاری IBAT است. تعداد عرضه نهایی این ارز دیجیتال برابر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است و این ارز دیجیتال بر روی بلاکچین بایننس کوین راه‌اندازی شده است. نمونه برنامه‌های این ارز دیجیتال می‌توان به سواپ، فروشگاه، بازی‌های ویدیویی و غیره اشاره کرد.

برای دیدن قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Battle Infinity بازدید نمائید.

بتل اینفینیتی

 

ارز Kishu Inu

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری KISHU است که شاهد فراز و نشیب‌های بسیاری در طول عمر خود بوده است و توسط افراد زیادی همچون فوتبالیست‌ها و دیگر افراد مشهور مورد حمایت و تبلیغ قرار گرفته است. تعداد واحد های عرضه شده این ارز دیجیتال برابر ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد بوده و بستر این ارز اتریوم می‌باشد، این ارز در صرافی‌های بسیاری لیست شده است. یکی از کامل‌ترین مقاله‌ها در مورد این ارز دیجیتال مقاله ارز کیشو اینو – میم کوین کوچک با رویایی بزرگ است که برای مطالعه به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای دیدن قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال می‌توانید از صفحه قیمت لحظه ای Kishu Inu بازدید نمائید.

کیشو اینو

 

ارز Yooshi

بستری که ارز YOOSHI بر آن راه‌اندازی شده بایننس کوین می‌باشد و تعداد نهایی عرضه شده برای این ارز دیجیتال برابر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است، نماد اختصاری این ارز YOOSHI است. قابلیت‌های زیادی اعم از فروشگاه مربوط به NFT ها و همچنین بازی‌های ویدیویی نیز در وبسایت این ارز در دسترس است.

یوشی

 

ارز Bonk

نام این ارز دیجیتال، Bonk است و نماد اختصاری آن BONK می‌باشد، این شت کوین بر بستر سولانا راه‌اندازی شده است و به گفته تیمش برای حمایت از این بلاکچین و برای جامعه ایجاد شده است. ۵۰ درصد از توکن های Bonk طی ایردراپ به حامعه سولانا توزیع شده است تا بتواند یک حمایت در مقابل ضربه‌ای که سولانا از FTX خورد، باشد. ارز Bonk به دنبال بازگرداندن نقدینگی به صرافی‌های غیر متمرکز سولانا است. طبق گزارشات وبسایت Coinmarketcap.com تعداد ارز‌های دیجیتال در گردش مربوط به این توکن برابر با ۵۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد می‌باشد و تعداد کل عرضه برابر با ۹۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است. هدف از راه‌اندازی این ارز خدمات مربوط به پرداخت است.

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال پیشنهاد می‌شود از صفحه قیمت لحظه ای Bonk بازدید نمائید.

ارز بنک

 

ارز PEPE

توکن PEPE که همان pepe قورباغ معروف است در بستر اتریوم راه‌اندازی شده است، طبق داده‌های موجود از وبسایت‌های معتبر در زمان نوشتن این مقاله تعداد ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰  واحد از آن در گردش است و تعداد ارز‌های قابل عرضه نیز مشخص نیست. این ارز دیجیتال را در اکثر صرافی‌های معتبر متمرکز و غیر‌متمرکز بستر اتریوم می‌توانید خریداری کنید. این ارز دارای یک سیستم توزیع مجدد است که به هولدر‌ها پاداش می‌دهد و سرمایه‌گذاران را از این طریق به هولد کردن تشویق می‌کند.

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای و جزئیات مربوط به این ارز دیجیتال پیشنهاد می‌شود از صفحه قیمت لحظه ای PEPE بازدید نمائید.

ارز پپه

 

جمع‌بندی

در مقاله بالا به بررسی و معرفی بهترین شت کوین‌های سال ۲۰۲۳ پرداختیم، شت کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که دارای ماهیت و کاربرد خاصی نمی‎باشند و به دلیل حمایت یک شرکت یا فرد خاصی به مقداری ارزش می‌رسند، معمولا شت کوین‌هایی که با دادن وعده‌های خاص و سریع‌تر پولدار کردن اقدام به تبلیغات می‌کنند اسکم می‌شوند پس همیشه در هنگام سرمایه‌گذاری به اندازه کافی تحقیق کنید و تصمیم نهایی را خودتان بگیرید. در بالا به معرفی چندین شت کوین پرداختیم که از نظر جامعه و فعالیت‌های اجتماعی و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده عملکرد نسبتا خوبی داشتند ولی لازم به ذکر است ما در این مقاله اقدام به معرفی آنها پرداختیم و این معرفی هیچگونه پیشنهاد برای خرید و فروش هیچکدام از این رمز ارزها نمی‌باشد. امیدواریم با مقاله بالا قدم مثبتی در این مسیر برای شما برداشته باشیم.

۴.۸/۵ - (۱۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا