آموزش آلت کوین‌ها

شت کوین های آینده دار + معرفی شت کوین های برتر ۲۰۲۲

خرید شت کوین های برتر ۲۰۲۲

شت کوین های آینده دار، چیزی که همه ما برای رسیدن سریع تر به ثروت در دنیای ارزهای دیجیتال به آنها نیم نگاهی می اندازیم. همه ما به دنبال راه و روشی هستیم که از طریق آن سریع تر به ثروت برسیم و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیز میتواند یکی از آن راه ها باشد، اما در دنیای ارزهای دیجیتال رسیدن به ثروت نیز با سرعت معقولی پیش میرود و نیازمند تحقیق، آموزش و سرمایه گذاری های منطقی است و مانند هر ارز دیجیتال دیگری، شما می‌توانید شت کوین موردنظر خود را از صرافی‌های مختلفی که از آن کوین‌ها پشتیبانی می‌کنند بخرید.

شت کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که معمولا استفاده یا هدف خاصی ندارند و همانطور که در سال های گذشته مشاهده کردید با حمایت یک شخص یا شرکت خاصی پیشرفت میکنند و پله های صعود را طی میکنند. اکثر شت کوین ها با وعده های رویایی، سرمایه اولیه کم و ارزش بازار بسیار پایین شروع میکنند و قول فتح قله های قیمتی بسیار بالایی را میدهند که خود این مسئله باعث وسوسه شدن افراد و سرمایه گذاری در آن پروژه میشود. در دنیای ارزهای دیجیتال و وجود بیش ۲۱ هزار ارز دیجیتال لیست شده در سایت Coinmarketcap.com که روز به روز بر تعداد آن افزوده میشود، تشخیص اسکم یا کلاهبرداری بودن یک پروژه روز به روز سخت‌تر میشود اما با این حال هر پروژه ای که بدون برنامه و کاربرد خاصی اهداف بسیار نجومی تعیین کند، احتمال کلاهبرداری در آن پروژه بیشتر است.

 

شت کوین چیست؟

به طور کلی برای توضیح شت کوین میتوان گفت ارزهای دیجیتالی که بی ارزش یا بسیار کم ارزش هستند و هیچ هدف خاصی را دنبال نمیکنند و کاربرد خاصی ندارند، این ارزهای دیجیتال با انواع اسم های عجیب و یا برگرفته از اشیا و حیوانات و هر چیزی که فکرش را بکنید راه‌اندازی میشوند و معمولا بی ارزش رها شده یا پس از اندکی صعود اسکم میشوند و تعداد محدودی از این ارزها برای مدت طولانی به کار خود ادامه میدهند.

 

شت کوین

 

پیشنهاد میشود برای بررسی و درک کامل این مسئله از مقاله شت کوین چیست بازدید نمائید.

 

بررسی شت کوین های برتر ۲۰۲۲

برای بررسی و سرمایه گذاری بر روی یک ارز دیجیتال موارد زیادی قابل توجه است که باید رعایت شود، شت کوین ها برای سرمایه گذاری ریسک بالاتری دارند که موارد بیشتری نیز باید بررسی شود از جمله تیم پشتیبانی و سازنده، قفل بودن نقدینگی های ارز دیجیتال، وبسایت و شبکه های اجتماعی و جامعه آن شت کوین که مسئله اصلی در مورد شت کوین جامعه آن میباشد که میتواند به بزرگتر شدن و پیشرفت آن کمک کند. در ادامه ما به معرفی شت کوین های برتر که امکان رشد آن ها بسیار بالاست و عملکرد مناسب تری نسبت به شت کوین های دیگر دارند میپردازیم.

لازم به ذکر است معرفی هر کدام از ارزهای دیجیتال زیر به منزله سیگنال خرید یا فروش از طرف تیم ارزیدو نمیباشد.

 

Dogelon Mars

این ارز دیجیتال بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده است، نماد اختصاری این ارز ELON است و تعداد کل ارز های عرضه شده برای این پروژه برابر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است ولی تعداد کل در گردش آن برابر نیمی از این تعداد است زیرا پس از راه‌اندازی پروژه نیمی از کل تعداد آن به آدرسی ارسال شده که دیگر قابل برداشت نباشید یا به اصطلاح نیمی از آن سوزانده شده است. همچنین برای اططلاعات بیشتر میتوانید از صفحه توکن Dogelon Mars بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Dogelon Mars بازدید نمائید.

 

دوج ایلان مارس

 

Baby doge coin

این ارز دیجیتال بر بستر بایننس کوین راه‌اندازی شده است. نماد اختصاری این ارز دیجیتال Babydoge میباشد و تعداد نهایی قابل عرضه برای این پروژه برابر ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ میباشد که حدود ۴۷ درصد آن طی چند دفعه سوزرانده شده است. این پروژه بیش از حدود ۱,۵۰۰,۰۰۰ نفر هولدر دارد که به نحوی نشان دهنده اعتبار و عمل کردن به برنامه ریزی ها است و نشان دهنده جامعه بسیار قوی این ارز دیجیتال میباشد. پیشنهاد میشود برای اطلاعات تکمیلی در مورد این ارز دیجیتال از صفحه ارز بیبی دوج کوین بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Baby doge coin بازدید نمائید.

 

بیبی دوج کوین

 

Floki Inu

این ارز دیجیتال بر بستر های اتریوم و بایننس کوین قابل دسترس است، نماد اختصاری این ارز دیجیتال FLOKI میباشد و تعداد نهایی قابل عرضه برای این پروژه برابر ۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد میباشد که مقدار مشخصی توسط تیم سوزانده خواهد شد، از دلایل به وجود آمدن و معروفیت این ارز میتوان به توئیت ایلان ماسک در مورد سگش که نام آن فلوکی است اشاره کرد. این ارز دیجیتال برای تبلیغ و شناخته تر شدن با مرجع های متفاوتی همکاری کرده است که از جمله این مرجع ها میتوان به باشگاه های فوتبال بایر لورکوزن، فنرباغچه، اسپارتاک مسکو و ناپولی ایتالیا اشاره کرد که همه آنها از جمله باشگاه های صاحب نام فوتبال در کشور خودشان میباشند. برای بررسی و شناخت بیشتر این ارز از مقاله ارز فلوکی اینوو – قاتل شیبا و دوج کوین بازدید نمائید.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Floki Inu بازدید نمائید.

 

فلوکی

 

Samoyedcoin

این ارز دیجیتال بر بستر سولانا میباشد و نماد اختصاری این ارز SAMO است. تعداد نهایی قابل عرضه برای این ارز دیجیتال تعداد ۴,۷۴۶,۹۱۳,۶۲۳ واحد میباشد، این ارز در چند صرافی معتبر لیست شده است و دارای NFT های مختص به خودش نیز است که در انواع وبسایت های معتبر مربوط به NFT نیز قابل خریداری است.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Samoyedcoin بازدید نمائید.

 

سامویدو

 

Tamadoge

از دیگر ارزهای دیجیتال که تازه به بازار ارائه شده و نسبت به شت کوین بودنش برنامه های قابل قبولی ارائه داده است. برنامه هایی از جمله بازی های ویدیویی، متاورس، NFT ها و غیره که توسط تیم برای ارائه و اجرای آن برنامه ریزی شده است. این ارز دیجیتال فعلا در حالت پیش فروش بوده و فروش برای عموم آن باز نشده است. ریسک خرید این ارز بالاتر از سایر شت کوین های معرفی شده است.

 

تامادوج

 

Battle infinity

یکی از ارزهای دیجیتالی که میتوان شاهد صعود آن بود ارز دیجیتال Battle infinity با نماد اختصاری IBAT است. تعداد عرضه نهایی این ارز دیجیتال برابر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است و این ارز دیجیتال بر روی بلاکچین بایننس کوین راه‌اندازی شده است. نمونه برنامه های این ارز دیجیتال میتوان به سواپ، فروشگاه، بازی های ویدیویی و غیره اشاره کرد.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Battle Infinity بازدید نمائید.

 

بتل اینفینیتی

 

Kishu Inu

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری KISHU است که شاهد فراز و نشیب های بسیاری در طول عمر خود بوده است و توسط افراد زیادی همچون فوتبالیست ها و دیگر افراد مشهور مورد حمایت و تبلیغ قرار گرفته است. تعداد واحد های عرضه شده این ارز دیجیتال برابر ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد بوده و بستر این ارز اتریوم میباشد، این ارز در صرافی های بسیاری لیست شده است. یکی از کامل ترین مقاله ها در مورد این ارز دیجیتال مقاله ارز کیشو اینو – میم کوین کوچک با رویایی بزرگ است که برای مطالعه به شما پیشنهاد میکنیم.

برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال میتوانید از صفحه قیمت لحظه ای Kishu Inu بازدید نمائید.

 

کیشو اینو

 

Yooshi

بستری که این ارز دیجیتال بر آن راه‌اندازی شده بایننس کوین میباشد و تعداد نهایی عرضه شده برای این ارز دیجیتال برابر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد میباشد، نماد اختصاری این ارز YOOSHI است. قابلیت های زیادی اعم از فروشگاه مربوط به NFT ها و همچنین بازی های ویدیویی نیز در وبسایت این ارز در دسترس است.

 

یوشی

 

جمع‌بندی

در مقاله بالا به بررسی و معرفی بهترین شت کوین های سال ۲۰۲۲ پرداختیم، شت کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که دارای ماهیت و کاربرد خاصی نمیباشند و به دلیل خمایت یک شرکت یا فرد خاصی به مقداری ارزش میرسند، معمولا شت کوین هایی که با دادن وعده های خاص و سریه تر پولدار کردن اقدام به تبلیغات میکنند اسکم میشوند پس همیشه در هنگام سرمایه گذاری به اندازه کافی تحقیق کنید و تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید. در بالا به معرفی چندین شت کوین پرداختیم که از نظر جامعه و فعالیت های اجتماعی و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده عملکرد نسبتا خوبی داشتند ولی لازم به ذکر است ما در این مقاله اقدام به معرفی آنها پرداختیم و این معرفی هیچگونه پیشنهاد برای خرید و فروش هیچکدام از این رمز ارزها نمیباشد.

امیدواریم با مقاله بالا قدم مثبتی در این مسیر برای شما برداشته باشیم.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

علی کریمی

مترجم زبان انگلیسی، محقق، مقاله نویس و فعال در حوزه ارز های دیجیتال از سال 2019

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا