بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۲

بهترین ارزهای دیجیتال

پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۲ را میتوان یکی از سخت‌ترین کارها برای سرمایه گذاران این بازار دانست زیرا در میان بیش از ۲۰ هزار ارز دیجتال در این بازار که بسیاری از آنها دارای اهداف و کاربرد خاصی هستند، پیدا کردن چند ارز برای سرمایه گذاری کار بسیار سختی خواهد بود.

در این میان همانند سال های گذشته ارزهایی دیده خواهند شد که در بین ارزهای معتبر نیستند اما با برنامه ها و پیشروی های خود بعد از گذشت چندین ماه چند هزار درصد سود میدهند، احتمال شناخت این گونه پروژه ها در میان چندین ارز دیجیتال کار بسیار پیچیده ای است و سرمایه گذاری بر روی اینگونه ارزها نیز در اکثر موارد دچار ضرر خواهد شد. در ادامه به معرفی و بررسی چندین ارز دیجیتال که برای سرمایه گذاری مناسب هستند میپردازیم.

 

بهترین ارز برای سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری بر روی یک ارز دیجیتال موارد بسیاری مورد توجه قرار میگیرد که میتواند سود دهی و یا عدم ضرر در سرمایه گذاری بر روی آن دارایی را تا حد زیادی تضمین کند البته تمامی این مسائل با شرایط کلی بازار های ارز دیجیتال نیز مرتبط هستند و شرایط کلی بازار بر روی تمامی ارز ها تاثیر گذار خواهد بود. در دنیای ارز های دیجیتال میزان نوسان ها بسیار بیشتر از سایر بازار های مالی است و همین نوسان یکی از دلایل جذابیت این بازار میباشد.

در طول یک ماه بیت کوین شاهد نوسان های چندین هزار دلاری است و اگر این نوسان ها شما را عصبی کند، شما نمیتوانید به درستی تصمیم بگیرید. در ادامه به بررسی مواردی که در انتخاب ارز جهت سرمایه گذاری تاثیر گذار است میپردازیم.

 

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

سهم بازار

باید دید در مقایسه با حجم کل بازار، ارز دیجیتال انتخابی چند درصد از آن را به خودش اختصاص داده است هر چه قدر که درصد بیشتری از کل بازار را در اختیار داشته باشد نشان دهنده اعتبار و سلطه آن بر بازار است. در این زمان حتما پروژه انتخابی را با پروژه های رقیب که در یک راستا فعالیت میکنند مقایسه کنید.

مزیت و کاربرد ارز دیجیتال

چه مواردی باعث جذب کاربران بیشتر میشود و چه دلایل و کاربرد هایی وجود دارد که باعث میشود سرمایه گذاران بیشتری نسبت به این پروژه جذب شوند، میزان کاربردی بودن نسبت به پروژه های رقیب که باید توسط شما مورد بررسی قرار بگیرد.

حجم تراکنش ها

هر چه قدر میزان معاملات و تراکنش های آن رمز ارز بیشتر باشد نشان دهنده پر کاربرد بودن آن و همچنین برنامه های خوب جهت آینده این رمز ارز است و میتواند دلیل خوبی برای سرمایه گذاری بر روی آن رمز ارز باشد البته میزان معاملات را باید در طول مدت زمان مورد بررسی قرار داد. همچنین میتوانید از طریق وبسایت coinmarketcap.com رتبه و میزان معاملات را بررسی کنید.

مسیر راه و اهداف

در این زمان باید دید این پروژه چه مقدار بر روی اهداف و قول های گذشته پایبند بوده و چه برنامه ها و اهدافی برای آینده در نظر گرفته است و میزان هماهنگی اهداف از پیش تعیین شده با توانایی تیم آن رمز ارز مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید در مورد رسیدن آن ارز به اهداف و جذب سرمایه گذاران بیشتر پیش بینی کنید.

اخبار مربوط به بازار

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر بازار های ارز دیجیتال اخبار است، اخبار حول ارز دیجیتال میتواند بر بزرگترین رمز ارزهای بازار نیز تاثیر بگذارد و در روند رشد و نزول آن ها نقش بسیاری داشته باشد، وجود اخبار خوب در مورد پروژه و اهداف حول آن میتواند یکی از گزینه های تاثیر گذار برای سرمایه گذاران باشد.

 

بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید ۲۰۲۲

در ادامه این مقاله به معرفی پروژه هایی که دارای اعتبار هستند و امکان رشد آنها بسیار بالاست میپردازیم. تمامی پروژه هایی که قصد معرفی آنها را داریم تقریبا دارای قابلیت های بالا هستند و از جمله پروژه های معروف و صاحب نام این بازار هستند.

بیت کوین (BTC)

پادشاه دنیای ارز های دیجیتال که معتبر ترین ارز موجود است در سال ۲۰۰۹ توسط فرد ناشناسی با نام ساتوشی ناکاماتو ساخته شد. هر گونه اثر بر روی این ارز دیجیتال بر تمامی ارزهای بازار تاثیر گذار خواهد بود، چه سرمایه‌گذار مبتدی باشید چه حرفه ای، سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز میتواند انتخاب مطمئنی باشد. در زمان نوشتن این مقاله بیت کوین حدود ۷۲ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود است. خیلی از کسب کار ها در حال دریافت و پرداخت با استفاده از بیت کوین میباشند و این مسئله هر روزه در حال گسترش است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و موارد مربوط به آن میتوانید از مقاله بیت کوین چیست وبسایت ما بازدید نمائید.

 

بیت کوین کینگ

 

اتریوم (ETH)

پلتفرمی که محبوب سرمایه گذاران و توسعه دهندگان است. این پلتفرم به توسعه دهندگان اجازه ی ساخت توکن خودشان را میدهد و خود این مسئله باعث معاملات بالا در شبکه اتریوم شده است، میزان معاملات بیشتر به خودی خود میتواند در روند افزایش قیمت تاثیر گذار باشد. پروژه های بزرگ و معروف بسیاری بر روی این بلاکچین در حال اجرا و پیشرفت است و اتریوم را میتوان به عنوان ملکه ارز های دیجیتال نامید که پس از بیت کوین رتبه دوم را در بازار ارز های دیجیتال دارد و سهم بزرگی از بازار را در اختیار خود قرار داده است.

هر آنچه که لازم است در مورد اتریوم بدانید را ما در مقاله ارز اتریوم – ارز بومی بلاکچین اتریوم برای شما جمع‌آوری کرده ایم.

 

اتریوم در مقاله بهترین ارز برای سرمایه گذاری 2022

 

بایننس کوین (BNB)

دیگر رمز ارزی که باید به آن توجه داشته باشید بایننس کوین میباشد، با توجه به تعداد استفاده کنندگان و معاملات روزانه، بایننس یکی از بزرگترین صرافی های جهان است که ارز دیجیتال آن بایننس کوین میباشد. این ارز دارای پلتفرم خاص خود میباشد که از مزیت های آن فی پایین و سرعت بالا است و تعداد بسیار زیادی توکن بر روی این بلاکچین توسط توسعه دهندگان اجرا شده است.

برای اطلاعات تکمیلی در مورد این ارز دیجیتال پیشنهاد میشود از مقاله ارز BNB – ارز دیجیتال صرافی بایننس بازدید نمائید.

 

بایننس کوین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در 2022

 

کاردانو (ADA)

از دیگر ارزهای دیجتال بازار که دارای اهداف مشخص و بسیار کاربردی است میتوان به ارز کاردانو اشاره کرد. این ارز دیجیتال بر اساس اثبات سهام میباشد که این امر مصرف انرژی را به شدت کاهش داده و دوست دار محیط زست است. همچنین کاردانو از سرعت تراکنش های بسیار بالا و فی بسیار پایینی برخوردار است و قابلیت اجرای قرار دادها بر روی آن امکان‌پذیر است. ارتقاء هارد فورک Vasil کاردانو در روز ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۲ با موفقیت انجام شد که خود این مسئله خبر بسیار خوبی برای طرفداران کاردانو برای آینده این ارز میباشد.

برای اطلاعات تکمیلی در مورد این رمز ارز میتوانید از مقاله ارز کاردانو، ارز بومی بلاکچین کاردانو بازدید نمائید.

 

کاردانو بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

سولانا (SOL)

Solana یکی دیگر از ارزهایی است که میتوان بر روی آن سرمایه گذاری کرد، سرعت بالا و فی شبکه پایین و همچنین روش هایی که اجازه بیشتری به توسعه دهندگان برای اجرای قرار داد های خود را میدهد. سولانا یک رقیب سر سخت برای اتریوم نیز به حساب می آید که از نظر فی بسیار پایین‌تر از اتریوم است و از سرعت قابل توجهی جهت تراکنش ها برخوردار است. برای یک سرمایه گذاری بلند مدت سولانا میتواند یک انتخاب بسیار عالی باشد. برای اطلاعات تکمیلی در مورد این رمز ارز میتوانید از مقاله ارز سولانا چیست وبسایت ما بازدید نمائید.

 

سولانا بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

پالیگان (MATIC)

از دیگر داستان های موفق بازار ارزهای دیجیتال، میتوان به پالیگان  Polygon از ارز های معتبر بازار است که بسیاری از مشکلاتی که کاربران اتریوم با آن مواجه بوده اند را رفع کرده است و افراد بسیاری را برای سرمایه گذاری به سمت خود جذب میکند. از قابلیت های این بلاکچین میتوان به فی بسیار پایین، سرعت تراکنش بسیار بالا و موارد بسیاری که مورد توجه کاربران و توسعه دهندگان قرار میگیرد. مواردی مانند پروژه های متاورس، NFT ها و پروژه های بسیاری در حال اجرا شدن بر روی این بلاکچین هستند که سرمایه های بسیاری را میتوانند به سمت این ارز دیجیتال جذب کنند.

مقاله های بسیاری در مورد این بلاکچین بر روی وبسایت ما وجود دارد که پیشنهاد ما برای شروع، مقاله ارز متیک، توکن شبکه Polygin + استیک ارز MATIC را پیشنهاد میکنیم.

 

پالیگان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

چیلیز (CHZ)

یکی از ارزهای دیجیتالی که راه مختص به خودش را دارد چیلیز است. مسیری که چیلیز در پیش گرفته است طرفداران تیم های ورزشی و ورزشکاران و باشگاه های ورزشی بسیاری را به سمت خود جذب خواهد کرد و در این امر تا کنون بسیار موفق عمل کرده است. چیلیز یک بلاکچین بسیار سریع و مقیاس پذیر است که قابلیت پشتیبانی از قرار داد های هوشمند را دارد. پلتفرم سوشیوس بر روی بلاکچین چیلیز اجرا شده است و منبعی برای توکن های هواداری برای تیم های ورزشی است که روز به روز در حال گسترده شدن است و آینده بسیار روشنی در این زمینه برای این ارز پیش بینی میشود.

مقاله ارز چیلیز – نحوه خرید و فروش آن از مقاله هایی است که برای بررسی کامل این ارز به شما پیشنهاد میدهیم.

 

چیلیز بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

استلار لومن (XLM)

از کاربردی ترین ارز های دیجیتال که پلتفرم آن یکی از بهترین خدمات را برای عموم مردم  ارائه میکند. این قابلیت انتقال پول به هر جای دنیا در کمترین زمان ممکن و همچنین کمترین فی تراکنش است. این پلتفرم قابلیت های بسیاری در مورد مبادلات بین المللی ارائه میدهد که میتوان از این رو بر گسترش این پروژه حساب کرد.

برای بررسی کامل در مورد این پروژه پیشنهاد میشود از مقاله ارز استلار لومن، آینده معاملات بین المللی بازدید نمائید.

 

استلار بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

دسنترالند (MANA)

یکی از آشنا ترین و صاحب نام ترین پروژه ها در دنیای متاورس، پروژه Decentraland است. این پروژه خود را به عنوان پلتفرم واقعیت مجازی معرفی میکند که بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده است. در این پلتفرم به میتوانید در دنیای مجازی این پروژه اقدام به خرید زمین، گشت و گذار و کسب درآمد از طریق مختلف بپردازید. طبق استقابل های صورت گرفته از دنیای متاورس، آینده پروژه های موجود در این زمینه ازجمله پروژه دسنترالند، روشن پیش بینی میشود.

پیشنهاد میشود برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه از مقاله بازی دیسنترالند (دسنترالند) چیست؟ + ارز مانا بازدید نمائید.

 

دسنترالند (MANA)

 

شیبا اینو (SHIB)

یک میم کوین که با شعار قاتل دوج کوین وارد بازار شد و از زمان ورود بر خلاف تمامی میم کوین ها و شیت کوین ها، به تمامی وعده های خود عمل کرد و در حال حاضر یکی از پروژه های رده بالا و معتبر بازار است که دارای صرافی غیر متمرکز خود و همچنین در حال ارائه بازی مخصوص به خودش است. برنامه های بسیار زیادی توسط تیم این ارز دیجیتال معرفی شده است که این ارز در حال گسترش خود و پیشروی به سمت رده های بالاتر است. همچنین این پروژه در حال ساخت بلاکچین مخصوص به خود و ورود به دنیای متاورس نیز میباشد و این ارز دارای جامعه بسیار قوی و پویا است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه میتوانید از مقاله ارز شیبا اینو – آموزش سرمایه گذاری و خرید بازدید نمائید.

 

شیبا بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

 

لازم به ذکر است معرفی و بررسی هر کدام از ارزهای بالا به منزله سیگنال خرید یا فروش از طرف تیم ارزیدو نمیباشد.

 

جمع‌بندی

در بالا به بررسی و معرفی چندین ارز معتبر بازار که بسیار مستعد رشد در روند بازار میباشند پرداختیم. همیشه نکته ای که در میان تمام سرمایه گذاران وجود دارد این است که تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نگذارید. بازار ارز های دیجیتال بازاری پر نوسان است و در هر زمان سرمایه گذاری نیاز به تحقیق و بررسی های دقیق است، در بالا به معرفی چندین ارز دیجیتال پرداختیم ولی هیچ کدام از معرفی و بررسی ها به منزله سیگنال خرید و فروش از طرف تیم ارزیدو نمیباشد.

لازم به ذکر است شما میتوانید به مراجه به صفحه تحلیل وبسایت ما، از تحلیل ارزهای معتبر بازار مطلع شوید و روند ارزهای ذکر شده را تا حد بسیار زیادی پیش بینی کنید. امیدواریم با مقاله بالا قدم مثبتی در مسیر سرمایه گذاری و سودآوری در دنیای ارزهای دیجیتال برای شما برداشته باشیم.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا