سم بنکمن فراید باید درباره FTX و Alameda پاسخ دهد

هفته آینده دو جلسه استماع کنگره درباره سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX برگزار خواهد شد و قانونگذاران آمریکایی از سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX خواسته اند که شهادت دهد. شرود براون به بنکمن فراید گفت به عنوان بنیانگذار FTX و Alameda Research، شما باید پاسخگوی شکست هر دو نهاد باشید که حداقل تا حدی ناشی از سوء استفاده آشکار از سرمایه مشتری و از بین بردن میلیاردها دلار پول بیش از یک میلیون طلبکار بوده است.

 

۲ جلسه استماع کنگره در مورد FTX برای هفته آینده تنظیم شده است

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی مجلس سنا به طور جداگانه جلسه استماع خود را در مورد سقوط صرافی کریپتو FTX در هفته آینده برگزار می‌کنند.

 

سناتور آمریکایی شرود براون، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهری، روز چهارشنبه نامه‌ای به سم بنکمن فراید (SBF) مدیر عامل سابق FTX ارسال کرد و از او خواست در جلسه استماع کمیته خود با عنوان سقوط کریپتو: چرا حباب FTX ترکید و آسیب به مصرف کنندگان (Crypto Crash: Why the FTX Bubble Burst and the Harm to Consumers) که در ۱۴ دسامبر برگزار می‌شود حضور داشته باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا