بلاروس به دنبال تعمیق روابط با بریکس

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس می‌گوید پاسخ کشورش به تحریم‌ها تعمیق روابط با بریکس، سازمان همکاری شانگهای (SCO) و انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن) است. وی تاکید کرد ایجاد اتحادیه اقتصادی جامع اولویت ماست. هیچ مانع و هیچ محدودیتی نباید وجود داشته باشد. این یک اصل اساسی برای ایجاد اتحادیه ما است و ما باید هر چه زودتر به این هدف برسیم.

 

بلاروس ایجاد اتحادیه اقتصادی بدون هیچ مانعی و بدون محدودیت را در اولویت قرار داده است

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، در جریان نشست شورای عالی اقتصادی اوراسیا در مسکو، اولویت‌ها و واکنش کشورش به تحریم‌ها را تشریح کرد. این نشست به ریاست ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برگزار شد.

 

لوکاشنکو توضیح داد که پاسخ بلاروس به تحریم‌ها تقویت همکاری در سازمان‌های چند ملیتی بزرگ مانند بریکس، سازمان همکاری شانگهای (SCO) و انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (Asean) است. بلوک اقتصادی بریکس شامل برزیل، چین، هند، روسیه و آفریقای جنوبی است.

 

رهبر بلاروس گفت:

پاسخ ما به فشار تحریم‌ها تشدید همکاری در سازمان همکاری شانگهای، بریکس و آسه‌آن، بستن قراردادهای تجاری جدید و همکاری سازنده و دوجانبه سودمند با همه کسانی است که علاقه‌مند به دوست و شرکای ما هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا