متحد بودن به معنای رعیت بودن نیست!

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه تصمیم گرفته است تز سیاست خودمختاری راهبردی خود را دوچندان کند و اعلام کند که اروپا نباید در مورد تایوان در کنار پکن یا واشینگتن قرار گیرد. مکرون در یک سفر دولتی به آمستردام اعلام کرد که متحد آمریکا بودن به معنای رعیت بودن نیست و انتقادات و تمجیدها را برای موقعیت خود به یک اندازه برانگیخته است.

 

مکرون سیاست خودمختاری استراتژیک برای اروپا در مورد تایوان را دو چندان می‌کند

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، موضع خود را در مورد وفاداری فرانسه و اروپا در مورد درگیری احتمالی در تایوان تقویت کرده است. مکرون در سفر اخیر خود به آمستردام، اظهارات قبلی خود را دوچندان کرد و اظهار داشت که اروپا باید بی‌طرف بماند و همکاری با هر یک از طرف‌های درگیری جنگ را رد کند.

 

مکرون در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار مارک روته نخست وزیر هلند در ۱۲ آپریل گفت:

متحد بودن به معنای رعیت بودن نیست و به این معنا نیست که ما حق نداریم برای خود فکر کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا