سلطنت BAYC بر بازار در حال فروپاشی است

Bored Ape Yacht Club (BAYC)، مجموعه برجسته‌ای از توکن‌های غیرمثلی (NFT) است که با کاهش تسلط خود روبرو شده است. در ۹۰ روز گذشته، حداقل ارزش NFTهای BAYC از ۶۴ ETH به کمی بالاتر از ۳۷ ETH کاهش یافته است. علاوه بر این، ارزش کف مجموعه Cryptopunks NFT از هفته آخر آپریل بالاتر از BAYC بوده است.

 

BAYC در بازار NFT زمین را به رقبا از دست می‌دهد

Bored Ape Yacht Club (BAYC) که زمانی غالب بود، در سه ماه گذشته با کاهش تسلط بر بازار و عملکرد کلی خود مواجه بوده است.

 

در حالی که BAYC قبلاً به عنوان مجموعه پیشرو از نظر حجم تجارت سلطنت می‌کرد، همانطور که آمار cryptoslam.io نشان می‌دهد، مجموعه‌های دیگر اکنون مورد توجه قرار گرفته اند. در یک چرخش اخیر از رویدادها، مجموعه‌ای از NFT‌های مبتنی بر بیت کوین در حجم فروش هفت روزه از BAYC پیشی گرفت و تغییری در سلسله مراتب را نشان داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا