اخبار NFT

قیمت BAYC از اوایل ماه مه ۵۰ درصد کاهش یافت

قیمت BAYC از اوایل ماه مه ۵۰ درصد کاهش یافت

طبق اطلاعات ارائه شده توسط The Block، مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club از اوایل ماه مه بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است. تا چهارشنبه، حداقل قیمت هر “JPEG” به زیر ۲۰۰۰۰۰ دلار کاهش یافت.

 

رتبه اول مستقیماً به مجموعه BAYC با ۶۲۷۲ دارنده فعال رسید. ارزش بازار این مجموعه ۱.۹ میلیون ETH یا ۲.۱۵ میلیارد دلار است. رتبه دوم را Otherdeed به خود اختصاص داده است، مجموعه ای که با اعلام بازی Ape’s Metaverse, Otherside توجه همگان را به خود جلب کرد. ارزش بازار آن ۶۳۱,۱۱۷ ETH یا ۱,۲ میلیارد دلار با ۳۴,۳۸۲ دارنده برآورد شده است. یکی دیگر از محصولات یوگا لبز در بین پنج برتر Cryptorank، Mutant Ape Yacht Club است که جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است. مجموعه خاصی از میمون‌های جهش‌یافته دارای ۴۱۵۶۵۳ ETH یا ارزش بازار ۸۱۶.۷ میلیون دلاری با ۱۲۴۳۴ کیف پول فعال است.

 

در آینده از بازار “JPEG” چه انتظاری داریم

در میان طوفان در بازارهای مالی، به نظر می رسد انتظار کاهش سرعت فعالیت در بخش NFT و کاهش بیشتر در ارزش مجموعه های موجود باشد. اما با چنین بخش احساسی، جوان و خاصی از بازار کریپتو، کار با یک منطق نیز کاملاً صحیح به نظر نمی رسد.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا