زندان سم بنکمن فراید بسیار کثیف و آلوده است

بر اساس گزارش‌های محلی، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) در Good Spirits است و در واحد حداکثر امنیتی در Sick Bay نگهداری می‌شود. SBF در دپارتمان خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS)، زندانی به نام فاکس هیل که به کثیف بودن معروف است، نگهداری می‌شود. سال گذشته این زندان به بدرفتاری با زندانیان متهم شد. کمیسر موقت باهاما، دوان کلیر، توضیح داد که SBF با تقریباً پنج زندانی دیگر در یک سلول است.

 

سم بنکمن فراید اکنون در یک زندان شلوغ و کثیف زندگی می‌کند

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX پس از زندگی مجلل در Albany Place در ناسائو، باهاما، اکنون در واحد حداکثر امنیتی در بخش خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS) مستقر شده است.

 

این زندان شهرت زیادی ندارد و طبق گزارش نیویورک پست، این زندان یک ندامتگاه بسیار آلوده و کثیف است. The Post همچنین جزئیاتی را ارائه می‌دهد که اعضای خانواده SBF در تلاش برای دریافت وعده‌های غذایی وگان برای مدیر سابق FTX بوده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا