درخواست جدید بنکمن فراید از دادگاه

در یک سند قانونی که در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۳ تسلیم شد، سم بنکمن فراید، مدیر اجرایی سابق و موسس FTX، ابراز تمایل کرد که دوستان نزدیک خود بدون نیاز به نگهبان به محل اقامت والدینش بروند. درخواست بنکمن فراید از دادگاه درخواست کرد که محرمانه بودن لیست دوستان و همکاران را حفظ کند، حرکتی که مطبوعات داخلی شهر اعتراض کرده است.

 

وکلای بنکمن فراید از بازدیدهای بدون امنیت برای یک گروه مخفی از دوستان نزدیک حمایت می‌کنند

کریستین اوردل، مشاور حقوقی سم بنکمن فراید، نامه‌ای به دادگاه ارائه کرد که در آن از دوستان و همکاران نزدیک و همچنین به کمک‌های خانگی اجازه داده می‌شود که بدون انجام معاینات امنیتی با وی ارتباط بگیرند.

 

این درخواست ناشی از شرایط وثیقه تعیین شده در ۲۸ مارس ۲۰۲۳ است که یک نگهبان را موظف می‌کند تا هر بازدیدکننده از خانه والدین بنکمن فراید را بررسی کند و همچنین آنها را ملزم به ثبت نام در دفترچه ثبت الکترونیکی می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا