تلاش SBF برای رد اتهامات جنایی غیر متقاعدکننده است

روز سه‌شنبه، لوئیس کاپلان، قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، تلاش سم بنکمن فراید برای رد اتهامات جنایی علیه خود را رد کرد. بنکمن فراید ادعا می‌کند که او به گونه‌ای متهم شده است که rule of specialty را تا آنجا که به معاهده استرداد بین باهاما و ایالات متحده مربوط می‌شود، نقض می‌کند.

 

قاضی درخواست بنکمن فراید برای اخراج را رد کرد

تلاش سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX برای رد اتهامات جنایی علیه او توسط قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان در ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ رد شد. SBF برای رد اتهامات پس از استرداد شماره ۴، ۶، ۹، ۱۰، ۱۲ و ۱۳ اقدام کرد. زیرا تیم حقوقی او معتقد است که او به گونه‌ای متهم شده است که rule of specialty را نقض می‌کند.

 

اساسا، SBF مدعی شد که روند استرداد از باهاما به ایالات متحده از قاعده تخصصی پیروی نمی‌کند، زیرا او به جرایم دیگری فراتر از موارد ذکر شده در درخواست استرداد متهم شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا