بنکمن فراید روز چهارشنبه به ایالات متحده بازگشت

پس از دستگیری توسط نیروی پلیس سلطنتی باهاما، SBF از طرح‌های خود برای مقاومت در برابر استرداد صرف نظر کرد. سم بنکمن فراید، رئیس سابق صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX، از روز چهارشنبه به ایالات متحده بازمی‌گردد. بر اساس گزارش جدید NBC News، این موضوع توسط Doan Cleare، کمیسر موقت اصلاحات اداره خدمات اصلاحی باهاما فاش شد.

 

بنکمن فراید چهارشنبه به ایالات متحده بازگشت

بنکمن فراید که در حال حاضر در زندان فاکس هیل باهاما به سر می‌برد، از حق خود برای اعتراض به استرداد به ایالات متحده چشم پوشی کرد و مدارک لازم را برای این روند امضا کرد.

 

کلیر دلیل این اقدام را فاش نکرد اما خاطرنشان کرد که مبارزه با استرداد ممکن است سال‌ها طول بکشد. او در بیانیه‌ای به روزنامه باهامانی گفت که بنکمن فراید ترجیح می‌دهد آن زمان را در ایالات متحده بگذراند تا باهاما، علیرغم اینکه این کشور جزیره‌ای از سال ۲۰۲۱ میزبان FTX است.

 

جرون رابرتز، وکیل مدافع SBF، تأیید کرد که مدیر اجرایی سابق به طور داوطلبانه موافقت کرد که داوطلبانه به ایالات متحده آمریکا مسترد شود. برخی گزارش‌ها ادعا کردند که بنیانگذار FTX توسط ماموران FBI در یک هواپیمای غیرتجاری اسکورت خواهد شد.

 

بنکمن فراید در ۱۲ دسامبر توسط پلیس باهاما دستگیر و در زندان بدنام فاکس هیل نگهداری شد. این مرد ۳۰ ساله متهم به سوء استفاده از میلیاردها دلار سپرده‌گذاری شده در صرافی رمزارز FTX است که ماه گذشته برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داده بود. یک روز پس از دستگیری او، یک قاضی باهامایی درخواست بنکمن فراید برای وثیقه را رد کرد و میلیاردر سابق را یک خطر فرار خواند.

 

مدیر اجرایی با اتهامات متعددی از سوی سه سازمان دولتی جداگانه، وزارت دادگستری (DOJ)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) مواجه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا