بانک روسیه از لایحه استخراج کریپتو حمایت می‌کند

مقام پولی در مسکو از آخرین تلاش قانونی برای قانونی کردن استخراج ارزهای دیجیتال حمایت کرده است. با این حال، تنظیم‌کننده می‌خواهد ارز دیجیتال استخراج شده به عنوان یک استثنا در خارج از کشور یا فقط تحت رژیم‌های قانونی خاص در روسیه فروخته شود.

 

بانک مرکزی روسیه پیشنهاد می‌کند که محدودیت هایی به قانون پیشنهادی استخراج کریپتو اضافه شود

بانک مرکزی روسیه (CBR) از پیش‌نویس قانونی که به دنبال قانونی کردن بخش ماینینگ کریپتو است، از لحاظ مفهومی حمایت می‌کند، اما در عین حال معتقد است که ارزهای دیجیتال به‌دست‌آمده در این فرآیند باید عمدتاً در صرافی‌های خارجی فروخته شوند و فقط به غیرنظامیان.

 

سرویس مطبوعاتی این بانک در اظهار نظر برای خبرگزاری اینترفاکس روسیه افزود که در صورت مبادله سکه‌ها در داخل کشور، این امر باید منحصراً از طریق پلتفرم‌های دارای مجوز که در یک محیط نظارتی کنترل شده انجام می‌شود، انجام شود.

 

 

یک نماینده توضیح داد:

ما امکان برداشتن چنین محدودیت‌هایی را در چارچوب رژیم‌های قانونی آزمایشی می‌دهیم، مشروط بر اینکه تراکنش‌ها با ارزهای دیجیتال از طریق یک سازمان مجاز انجام شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا