اخبار جهان

​​بانک انگلستان:سرمایه گذاران خرد کریپتو بلد نیستند

در جریان رویداد اخیری که توسط وال استریت ژورنال برگزار شد، جان کانلیف از ​​بانک انگلستان اظهار داشت که سرمایه‌گذاران خرد در واقع ارزهای دیجیتال را درک نمی‌کنند. او اضافه کرد که خریداران ارزهای دیجیتال ممکن است تمام پول خود را از دست بدهند زیرا دارایی‌های دیجیتال به شدت سوداگرانه هستند.

هشدار مکرر در پی فروپاشی پروتکل Terra بسیار مرتبط است. توکن LUNA بومی آن طی چند روز به صفر رسید و سرمایه گذاران خود را فقیر کرد.

کانلیف ​​معتقد است که دارایی های دیجیتال ارزش ذاتی ندارند، به همین دلیل است که بسته به احساسات بازار در نوسان هستند.

او اضافه کرد که ارزهای دیجیتال در واقع به عنوان یک سرمایه گذاری مالی توسط سرمایه گذاران خرد تلقی نمی شوند.

این مقام BoE اضافه کرده است که ارزهای دیجیتال باید به عنوان اوراق بهادار پرخطر در نظر گرفته شوند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۹ میلیارد دلار است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا