بانک آمریکا رکود خفیفی را پیش‌بینی کرد

بانک آمریکا پیش‌بینی می‌کند که یک رکود خفیف در دو سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد. برایان مونیهان، مدیر عامل بانک آمریکا اظهار داشت که این رکود نتیجه اقدامات فدرال رزرو ایالات متحده برای مبارزه با تورم و چگونگی این خواهد بود که بیکاری را به ۴ درصد افزایش می‌دهد.

 

مدیر عامل بانک آمریکا رکود خفیف را پیش‌بینی کرد

بانک آمریکا همچنان یک رکود خفیف در اقتصاد ایالات متحده را پیش‌بینی می‌کند که در اواخر سال جاری اتفاق خواهد افتاد. برایان مونیهان، مدیر عامل بانک آمریکا، در مصاحبه اخیر با CBS Face the Nation در مورد این پیش‌بینی جدید و دلایل آن صحبت کرد.

 

وقتی از مونیهان درباره پیش‌بینی بانک آمریکا برای اقتصاد ایالات متحده پرسیده شد، گفت:

بنابراین آخرین باری که اینجا بودم اواخر سال گذشته بود و ما رکود امسال را پیش‌بینی می‌کردیم. ما آن را منتقل کردیم. اساساً سه ماهه سوم امسال، سه ماهه چهارم، امسال به سه ماهه اول، یک رکود خفیف است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا