بانک آمریکا مورد بررسی قرار گرفت!

پس از اینکه یکی از کاربران کوین بیس ادعا کرد که این بانک حساب وی را به دلیل تراکنش‌های بیت کوین بسته است، بانک آمریکا تحت بررسی قرار گرفت. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase به سرعت به این مشکل پرداخت و از سایر کاربران پرسید که آیا با همان مشکل بانک آمریکا مواجه شده‌اند یا خیر.

 

مدیر عامل Coinbase نسبت به بسته شدن حساب در بانک آمریکا ابراز نگرانی کرد

بانک آمریکا (BOFA) روز چهارشنبه زمانی که مونیب علی، یکی از بنیانگذاران Stacks، یک لایه بیت کوین برای قراردادهای هوشمند، در توییتر فاش کرد که بانک به طور غیرمنتظره‌ای حساب بانکی او را که او به مدت ۱۵ سال از آن استفاده می‌کرد، بسته است، مورد بررسی قرار گرفت. دلیل آوردن او شدیداً مشکوک است که بسته شدن به دلیل استفاده او از حساب بانکی برای تراکنش‌های بیت کوین از طریق کوین بیس بوده است.

 

او در توییتی نوشت:

این جنگ علیه بیت کوین و کریپتو است.

 

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس به این توییت پاسخ داد و پرسید که آیا سایر مشتریان بانک آمریکا با مشکلات مشابهی مواجه شده اند یا خیر.

 

رئیس Coinbase در توییتی نوشت:

اگر چنین است، خوب نیست.

 

او متعاقباً یک نظرسنجی توییتری انجام داد و از او پرسید که آیا بانک آمریکا حساب‌های افراد دیگری را به دلیل تراکنش‌های آنها با صرافی رمزارز او بسته است یا خیر. این نظرسنجی با ۱۶,۷۰۱ رای به پایان رسید که ۸.۹ درصد از آنها بله و ۱۹.۳ درصد پاسخ منفی دادند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا