همکاری بانک ایتالیا با Poly برای توکنایزکردن دارایی

همکاری بانک ایتالیا با پالیگان برای توکنایز کردن دارایی. بانک ایتالیا با این آلت کوین برای توکنایز کردن دارایی‌ها همکاری می‌کند.

 

همکاری بانک ایتالیا با Poly برای توکنایزکردن دارایی

بانک مرکزی ایتالیا ابتکار جدیدی را برای کمک به موسسات مالی برای کشف پتانسیل مالی غیرمتمرکز (DeFi) و دارایی‌های توکن شده اعلام کرده است. این پروژه که Institutional DeFi for Security Token نام دارد، تراکنش‌های ایمن و سازگار با استفاده از توکن‌های امنیتی را امکان‌پذیر می‌سازد و از شبکه مقیاس‌پذیری Polygon (MATIC) و پلتفرم نگهبانی ارزهای دیجیتال Fireblocks استفاده می‌کند.

این پروژه بخشی از میلان هاب، مرکز نوآوری بانک مرکزی ایتالیا است که همکاری بین دانشگاه، صنعت و تنظیم کننده‌ها را ترویج می‌کند. این پلتفرم توسط Cetif Advisory، یک شرکت مشاوره وابسته به میلان Università Cattolica del Sacro Cuore، با مشارکتFireblocks، Reply ، Linklaters و DVRS توسعه خواهد یافت.

هدف این پلتفرم ارائه یک محیط سندباکس برای بانک‌ها، مدیران دارایی و موسسات مالی ایتالیایی است تا با پروتکل‌های DeFi و توکن‌های امنیتی آزمایش کنند، که نمایش دیجیتالی دارایی‌های دنیای واقعی مانند سهام، اوراق قرضه یا املاک و مستغلات هستند. Intesa Sanpaolo، بزرگترین گروه بانکی ایتالیا با دارایی بیش از یک تریلیون دلار نیز در این پروژه مشارکت خواهد داشت.

منبع: bitcoinsistemi

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا