اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

تحریم کاربران روسی در بازارهای NFT

شرکت کانادایی Dapper Labs عملیات با توکن‌های غیرمثلی (NFT) را برای حساب‌های روسی مسدود کرده است. این اقدام به دنبال دور جدیدی از تحریم‌های اخیراً توسط اتحادیه اروپا اعمال می‌شود که ارائه خدمات مرتبط با رمزارز را برای ساکنان و نهادهای روسیه ممنوع می‌کند.

 

Dapper Labs با آخرین محدودیت‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه مطابقت دارد

Dapper Labs، خالق شبکه بلاکچین Flow و پروژه هایی مانند Cryptokitties و NBA Top Shot، از اقدامات محدودکننده جدید اتخاذ شده توسط اتحادیه اروپا در پاسخ به مداخله نظامی روسیه در اوکراین تبعیت کرده است.

 

هشتمین بسته تحریم‌های اتحادیه اروپا روز پنجشنبه، ۶ اکتبر، پس از تشدید درگیری‌ها از طرف روسیه با اعلام برداشتن گام‌هایی برای الحاق چهار منطقه اوکراین از طریق آنچه این اتحادیه به عنوان همه‌پرسی جعلی می‌داند، توسط بروکسل تصویب شد.

 

این مجازات‌ها که اقتصاد روسیه، دولت و تجارت خارجی‌اش را هدف قرار می‌دهند، همچنین دارای اقدامات مالی هستند که بر فعالیت‌های تجاری شرکت‌های ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارند و شرکت‌های ارز دیجیتال از ارائه هرگونه کیف پول، حساب یا خدمات نگهداری به اتباع روسیه منع شده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا