ممنوعیت خدمات آنلاین مرتبط با کریپتو در پاکستان

مقامات پاکستان قصد دارند تمام خدمات کریپتویی مبتنی بر اینترنت را با وجود سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی که پاکستانی‌ها در دارایی‌های دیجیتال انجام می‌دهند، ممنوع کنند. این تصمیم در حالی اتخاذ می‌شود که مقامات دولتی در اسلام آباد موضعی قوی علیه قانونی شدن ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین اتخاذ کرده اند.

 

وزیر به سناتورها می‌گوید رمزارز هرگز در پاکستان قانونی نخواهد شد

رسانه‌های محلی گزارش دادند که دولت پاکستان روز چهارشنبه تصمیم خود را برای تعلیق خدمات ارزهای دیجیتال ارائه شده به صورت آنلاین در این کشور اعلام کرد. یکی از اهداف اعلام شده این اقدام، جلوگیری از تراکنش‌های غیرقانونی با دارایی‌های دیجیتال است.

 

عایشه غائوس پاشا، وزیر دارایی پاکستان در جلسه کمیته دائمی امور مالی و درآمد سنا فاش کرد که بانک دولتی پاکستان (SBP) و وزارت فناوری اطلاعات قبلاً کار روی ممنوعیت ارزهای دیجیتال آغاز کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا